Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

http://www.csfd.cz/film/224830-saxana-a-lexikon-kouzel/ neskutecne se tesim, imho to odrazi uroven celeho ceskeho filmu ... takze po par letech se na nejaky ten cesky film s chuti podivam ... :)

 

ps:

 

http://www.kinobox.cz/cfn/clanek/6124-recenze-saxana-a-lexikon-kouzel-prvni-pohled/galerie#11824

tomudle tam rikaji drak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za hodinu na ČT1 kultovní film Vykoupení z věznice Shawshank - jeden z nejlepších filmů vůbec, hodnocení dle IMDB 9/10. Doporučuji pokud možno v původním znění...

 

Ty jo, tenhle film ke mně nikdy nějak zvlášť neproniknul... bylo to hezký, ale že bych to musel vidět dvakrát.....

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky za tip. Dal jsen si to dneska v kine a muzu jen doporucit. Suprbijak.

 

Já jsem z toho nadšený nebyl, začátek dobrej, ale ta brutalita neskutečná. Přístupný od 15ti? Neuvěřitelný. Mám z toho akorát vyplašenou přítelkyni, za mě to bylo nechutný. Podívejte se radši na starý film The Driver, kterým se patrně inspirovali, je minimálně 100x lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zavan mladi. Ale nebyl nahodou i Vabank 2? A jeste jeden takovy podobny byl, ale uz si nepamatuju jmeno. Taky polsky, taky fajny. Byly to ctyri moje oblibene filmy. Sexmise, Vabank 1 a 2 a ten zapomenuty. Nemohl bys to nekam nasharovat, moc rad bych se na to taky zase po dvaceti letech podival.

Upraveno uživatelem Hasňa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem z toho nadšený nebyl, začátek dobrej, ale ta brutalita neskutečná. Přístupný od 15ti? Neuvěřitelný. Mám z toho akorát vyplašenou přítelkyni, za mě to bylo nechutný. Podívejte se radši na starý film The Driver, kterým se patrně inspirovali, je minimálně 100x lepší.

 

Tak to já si dal projekci ve 22:10, velký sál, obrovské plátno, bez přítelkyně, v podstatě soukromá projekce (4 lidi). Brutalita mě tam zaskočila, ale jaksepatří koření výsledek, tj. přerod hlavního hrdiny v zabijáka - scéna ve výtahu je lahůdka. Vynikající kamera, skvělý soundtrack a mlčenlivý hlavní hrdina, který mi vizáží a chováním připoměl něco mezi James Deanem a Steve McQueenem (nechci se rouhat, ale Ryan Gossling fakt dobrej). Film má atmošku filmů ze 70. let stříknutou moderními postupy. Honička černého Mustanga a Chrysleru (či co to bylo?) při odjezdu ze zastavárny mi připoměla Bullita. Díky za tip na starší The driver, ještě přidám tip na "Vanishing Point", ale to je o něčem jiným.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem z toho nadšený nebyl, začátek dobrej, ale ta brutalita neskutečná. Přístupný od 15ti? Neuvěřitelný. Mám z toho akorát vyplašenou přítelkyni, za mě to bylo nechutný. Podívejte se radši na starý film The Driver, kterým se patrně inspirovali, je minimálně 100x lepší.

 

Tak to já si dal projekci ve 22:10, velký sál, obrovské plátno, bez přítelkyně, v podstatě soukromá projekce (4 lidi). Brutalita mě tam zaskočila, ale jaksepatří koření výsledek, tj. přerod hlavního hrdiny v zabijáka - scéna ve výtahu je lahůdka. Vynikající kamera, skvělý soundtrack a mlčenlivý hlavní hrdina, který mi vizáží a chováním připoměl něco mezi James Deanem a Steve McQueenem (nechci se rouhat, ale Ryan Gossling fakt dobrej). Film má atmošku filmů ze 70. let stříknutou moderními postupy. Honička černého Mustanga a Chrysleru (či co to bylo?) při odjezdu ze zastavárny mi připoměla Bullita. Díky za tip na starší The driver, ještě přidám tip na "Vanishing Point", ale to je o něčem jiným.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já si dal projekci ve 22:10, velký sál, obrovské plátno, bez přítelkyně, v podstatě soukromá projekce (4 lidi). Brutalita mě tam zaskočila, ale jaksepatří koření výsledek, tj. přerod hlavního hrdiny v zabijáka - scéna ve výtahu je lahůdka. Vynikající kamera, skvělý soundtrack a mlčenlivý hlavní hrdina, který mi vizáží a chováním připoměl něco mezi James Deanem a Steve McQueenem (nechci se rouhat, ale Ryan Gossling fakt dobrej). Film má atmošku filmů ze 70. let stříknutou moderními postupy. Honička černého Mustanga a Chrysleru (či co to bylo?) při odjezdu ze zastavárny mi připoměla Bullita. Díky za tip na starší The driver, ještě přidám tip na "Vanishing Point", ale to je o něčem jiným.

 

To násilí mi přijde již příliš, jak kdyby to točil Tarantino. Soundtrack mám ted staženej, a kromě třech skladeb to zas tak moc dobrý není, nicméně skladba 05. The Chromatics - Tick of the Clock by skvělě pasovala do herní série Driver konkrétně přímo do menu. Atmosféru trefili, Gossling má ale k image Mcqueena daleko, na mě působí spíš jako takovej pozér. Ani ta holka která za všechno může na mě nezapůsobila. A aut jsem taky čekal trochu víc, navíc střihané záběry a ani jeden dotaženej drift mě k smrti vytáčí, to u starých filmů nebylo. Nebýt té krve, myslím že bych si to užil a ani by mi nevadil ten podivný závěr. Každopádně ta inspirace The Driverem tam je, v tom filmu řekl také asi 300slov a bylo to psáno pro McQueena ač v tom nehrál. Točeno též ve stylu. Noair. Vanishing Point mám staženej, těšim se na to. Já za mě doproručím celou herní serii Driver s důrazem na Driv3r a Gone i 60 second (pochopitelně staré provedení), Francouzská spojka, Ronin, Duel, a naprosto dokonalý Bullitův případ. Téže jsem si poslední dobou oblíbil filmy s Clinem Eastwoodem, ale to je zas o něčem jiném....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...