Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Ano, zrovna jsem chtel rict, ze se tam vubec nestrili a skoro to vypada, ze se bohuzel ani nezacne. Kdyz to srovnam s dnem nezavislosti, tak je to vylozene nuda ;-)

 

Tak vezmu to jako žert, protože jen málo filmů nenávidím víc, než Den nezávislosti. :) Ale možná jsem přišel na to, co mně na tom filmu vadí především. Ta řada "komunikačních" tónů nepříjemně připomíná znělku komunistickejch Aktualit... :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vezmu to jako žert, protože jen málo filmů nenávidím víc, než Den nezávislosti. :) Ale možná jsem přišel na to, co mně na tom filmu vadí především. Ta řada "komunikačních" tónů nepříjemně připomíná znělku komunistickejch Aktualit... :D

 

Jedinej dobrej Independence Day je tento:

 

 

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vezmu to jako žert, protože jen málo filmů nenávidím víc, než Den nezávislosti. :) Ale možná jsem přišel na to, co mně na tom filmu vadí především. Ta řada "komunikačních" tónů nepříjemně připomíná znělku komunistickejch Aktualit... :D

 

valka svetu s cruisem je sracka, ale den nezavislosti je nahodou fantastickej, ja jsem na techhle filmech odkojenej, rambo, commando, atd, ted sem pustil ten film, cos doporucil, a za chvili sem to musel vypnout, ja to nedavam. uz ten vas japonskej vodnik byl uchylnej, ted je to pro zmenu o hovne, no :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

valka svetu s cruisem je sracka, ale den nezavislosti je nahodou fantastickej, ja jsem na techhle filmech odkojenej, rambo, commando, atd, ted sem pustil ten film, cos doporucil, a za chvili sem to musel vypnout, ja to nedavam. uz ten vas japonskej vodnik byl uchylnej, ted je to pro zmenu o hovne, no :)

 

Tak to vidíš. :) Pro mě je Válka světů s Cruisem jeden z těch povedenějších sci-fi filmů. Na Rambovi, Commandu, Terminátorovi, etc... jsem byl taky odkojenej a jsou to moje oblíbený filmy. Ale Den nezávislosti je pro mě prostě jen obyčejná sračka, která se v mých očích změnila na nechtěnou parodii sama sebe. Nebo jinak - Mars útočí je pro mě v podstatě vším tím, čím měl bejt ID. :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na toho vodnika stejne nakonec urcite nikdo nesel, takze jsem to bohuzel videl jenom ja :)

 

PS: Valku svetu mi zkazil scenar. Asi to bylo dost zalezene na te puvodni hre .. na zacatku dvacateho stoleti bych veril, ze si martani zapomenou prasky na alergii, ale pocatkem dvacateho prvniho uz jim to nesezeru ...

 

minority report je ale celkem v poradku ...

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klid Ludvo co chces po nekom co nosi masoffky, z toho intos nebude, vid sibir :D, ale ty zaponce nedavam taky a to nosim Seiko :)

 

Šak jasné, každej podle svýho gusta. :)

 

Na toho vodnika stejne nakonec urcite nikdo nesel, takze jsem to bohuzel videl jenom ja :)

 

PS: Valku svetu mi zkazil scenar. Asi to bylo dost zalezene na te puvodni hre .. na zacatku dvacateho stoleti bych veril, ze si martani zapomenou prasky na alergii, ale pocatkem dvacateho prvniho uz jim to nesezeru ...

 

minority report je ale celkem v poradku ...

 

Vodníka jsem viděl už před časem a je fakt, že na Fébiu jsem dal přednost filmu Palombella Rossa a bylo to fakt vynikající. Vlastně to byl jedinej film, kterej jsem v rámci festivalu stačil vidět, ale stálo to za to.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Válka světů dobrá, obzvlášť ta ponurá nálada byla dobře vykreslena - třeba scéna s projíždějícím hořícím vlakem byla hodně silná. Jen se mi moc nelíbilo, jak vypadali mimozemšťani a pak ten závěr - jako by Spielbergovi došly prachy nebo ho to přestalo bavit a potřeboval rychle konec - 80%

Den nezávislosti - typickej Emmerich. Velkofilm plnej triků ale hlavně patosu a klišé, které ten film sráží a kolikrát nechtěně paroduje sám sebe - 30%

Burtonův Mars útočí je oproti tomu skvělá parodie plná hereckých hvězd, která se sice nelíbí všem, ale u mě za 100%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...