Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

asi jsem cynickej divák a už dlouho jsem se v kině nevěřícně nechytal za hlavu. ale na poslední festivalový projekci- http://hailmovie.com/ se to stalo během záběru volného pádu koně - šílenství. surový a syrový filmový zážitek s vynikající kamerou a hudbou - Smršť si osladím dnešním Bronsonem:) na čt2.

těm, co se líbí Intouchables doporučuju Andělský podíl, podobně divácky líbivě prezentovaný problém - dobrý Loach, ale Kes to teda není.

mohl by se líbit Hon-Vinterberg a Caesar musí zemřít -Taviani bros.

strašně se těším na Holy Motors-Carax

Upraveno uživatelem maama
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Away We Go... Tenhle 3 roky starej film jsem si nechával "na později" (s Mendesem je třeba nakládat opatrně :) ), nicméně včera na něj přece jen došlo. A nebylo to špatný. Realita je v tomhle filmu sice trošku unreálná, ale i tak jsem se u téhle neobvyklé, a dlužno říct i nikterak intelektuáně náročné, roadmovie celkem bavil. Takže těm, kteří neviděli (případně mají rádi filmy Jasona Reitmana, kterejm je to v jistém ohledu hodně podobný), doporučuju.

 

EDIT: Kdyby kvůli ničemu jinýmu, tak ten kraťoučkej záběr letadel/delfínků v Phoenixu stojí za vidění. :)

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=dEp3NKG2U5U

Upraveno uživatelem Ludwig Wittgenstein
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dvojce právě běží záznam jevištního sklerotikonu "Švestka". Asi jedna z nejlepších her od cimrmanů, kde je geniální Smoljak jako dokonalý sklerotik. Pro mne jeho alternace na tuto roli předčila i "svěrákovu" verzi.

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The Hunter s Williamem Dafoe. Dalo se z toho asi vytřískat víc, děj pomalej a vlastně ho tam ani moc není, ale záběry Tasmánské přírody prima, hlavní postava je podle mě zahraná slušně, komu nevadí pomalejší tempo tak by se mohlo líbit.

 

Posted Image

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Začínám se těšit na nového SOUDCE DREDDA . Komiksy o Dreddovi mám rád a tenhle film snad dodrží literu....ten se Stallonem nebyl špatnej, ale nebylo to přesně ono ( nehledě na to, že Dredda odmaskoval - to bylo šlápnutí vedle ). Tohle bude jiné kafe.

 

Hmmm... tak to vypadá na hezkou krvavou koupel a koupel je za horkých letních měsíců třeba. Těším se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...