Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Já mám horory moc rád, ale trošku jiného stylu. Např. "Ti druzí"

http://www.csfd.cz/film/17445-ti-druzi/

a poslední co mě zaujal "Žena v černém"

http://www.csfd.cz/film/282928-zena-v-cernem/

který je vpodstatě totožný s českým televizním filmem "Travis"

http://www.csfd.cz/film/25969-travis/

Upraveno uživatelem Diamondking
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dosel z expendables, a muzu rict, ze tak skvele jsem se uz dlouho nepobavil. ten film je uzasnej, byt je to chujovina, hrajou tam uplne vsichni a z toho filmu je proste videt, ze si kuci to nataceni skvele uzili. jediny, co me stve, ze mi sou bronzovy paneraie moc velky :(

 

Za to hlasuju :) Byli jsme na tom ve více lidech a řehtali jsme se u toho jako malí :lol: Obzvášť Chuck Norris je borec (72 let)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl jste nekdo Tinker, taylor, soldier, spyy (Jeden musi z kola ven)?

Stoji to za to? Srovnani s klasikou typu 3 dny kondora?

Mě to nebavilo, ani jsem to nedokoukal.

Na Kondora má člověk vzpomínku z dávných dob, kdy to byl jeden z mála lepších filmů v distribuci, možná by to dneska taky byla nuda. Ale asi ne taková jako Tinker...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Videl jste nekdo Tinker, taylor, soldier, spyy (Jeden musi z kola ven)?

Stoji to za to? Srovnani s klasikou typu 3 dny kondora?

Me se to libilo moc. Je to trochu pomalejsi, pravda, ale libila se mi atmosfera, ktera je takova hezka britska ... toceny to je takovym staromodnim stylem, takze je to podobne s 3 dny kondora ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Epandables II jsem viděl minulé pondělí a filmy byl super. Ale zato kvalita obrazu byla ve Špalíčku na blití !!!

 

Po shlédnutí zmíněné kvality jsem se pevně rozhodl, že na příště budu filmy už jen stahovat na černo z netu. A na všechny tzv. autorský práva s..u. Za tohle podle mě nemají právo chtít peníze.

 

Včera jsem s velkým sebezapřením dodíval Iron Sky, pro mě je tento film odpad.

 

Dokoukal jsem první dvě série Dead Walking, první skoro dokonalá (až na nelogičnosti typu, existuje obrovské město v USA, kde je problém najít zbraně, borci jezdí chrchlama, místo toho, aby si našli třeba Defender, tahají se s revolverem, na místo meče, pistole, kuše, krátké útočné pušky...), ve druhé sérii se začali rejpat v psychologii postav a to takovým seriálům nesvědčí (bohužel se tak stane skoro ve všech). Postavy se začínají více či méně chovat jako dementíci - takže jich valem ubývá, škoda. Jsem zvědav na třetí sérii...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem uronil krvavou nostalgickou slzu a koupil si na DVD Smrtelné zlo II (Evil Dead II) a Armádu temnot.

Starej dobrej Sam Raimi jako režisér a k tomu Ash (Bruce Campbell) ozbrojený motorovou pilou a svou bradou - super klasika a aktuálně za legračních 49 kaček :)

Už se těším, až to o víkendu sjedu, nostalgie mládí se vrací :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Kondora má člověk vzpomínku z dávných dob, kdy to byl jeden z mála lepších filmů v distribuci, možná by to dneska taky byla nuda. Ale asi ne taková jako Tinker...

Kondor je podle mého názoru nestárnoucí klasika,která rozhodně nepatří do starého železa.Obzvláště s původním dabingem,kdy Maxe Von Sydowa nepřekonatelně namluvil Luděk Munzar.Podobně oblíbeného mám Maratónce s Dustinem Hoffmanem.

Upraveno uživatelem Jezevcik2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja videl Resident Evil a uzil jsem si to jako vzdycky!

 

 

Vcera jsem si pustil http://www.csfd.cz/film/4700-vlakna/ a mel jsem nutkani si jit nakoupit konzervy a vyplnit jima sklep.

.....

Tak sem si taky pustil ty Vlákna,to je strašně depresivní film. Pomalu jsi jdu kopat hrob. :smile_anim:

Co tak nějaká dobrá komedie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za to hlasuju :) Byli jsme na tom ve více lidech a řehtali jsme se u toho jako malí :lol: Obzvášť Chuck Norris je borec (72 let)...

 

" já se vrátím "

" Ty už jsi se vrátil mockrát, teď se vrátím já "..... :lol2:

 

A Chuck je opravdu borec !!! Mimo to, JCVD si střihnul zase roli špatňáka a sedla mu......

Upraveno uživatelem Gilius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

" já se vrátím "

" Ty už jsi se vrátil mockrát, teď se vrátím já "..... :lol2:

 

A Chuck je opravdu borec !!! Mimo to, JCVD si střihnul zase roli špatňáka a sedla mu......

 

 

Jistě že je Chuck borec , vždyť přežil kousnutí kobrou ,chuderka umírala osm dní gora.gif

Ale souhlas tenhle film fakt neměl chybu !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...