Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

zrovna, kdyz se mi to zacalo libit, tak film skoncil.. nenahralo se mi totiz poslednich asi 15 min filmu.. kdyby nekdo vedel, jak to dopadne, budu vdecen.. z ulozto se mi stahovat nechce..

http://www.csfd.cz/film/206423-odpocitavani/

 

POSLEDNÍ BOMBU NENAJDOU.

PROTOŽE HO Z HUMANITNÍCH DŮVODŮ PŘESTANOU MUČIT.

Upraveno uživatelem Vit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pot a krev

 

http://www.csfd.cz/film/311871-pot-a-krev/

 

dobrý hodnocení, první půlhodina dobrá, dwayne johnson v životní kondici, muscle cars, plno striptérek.... no a pak, těžko říct, divný... asi je to fakt skutečná událost, tohle nikdo tak chaoticky vymyslet nemůže

Me se to teda libilo...byla to zvracena jizda par nabusenejch vypatlancu co se snazej prokrast ke svymu americkymu snu, ale protoze sou uplne dementni tak se to trochu zvrtne :) fakt zabavna akcni jizda, lepsi oddechovku sem dlouho nevidel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se to teda libilo...byla to zvracena jizda par nabusenejch vypatlancu co se snazej prokrast ke svymu americkymu snu, ale protoze sou uplne dementni tak se to trochu zvrtne :) fakt zabavna akcni jizda, lepsi oddechovku sem dlouho nevidel.

 

to zas jo, ale ten úvod než šli do akce byl prostě dobrej, takovej ten správnej :D kurvy, pařby, chlebíčky a americký auta... no a pak sem zbytek filmu čuměl co s toho vyleze a kroutil hlavou co to vymýšlejí...

Upraveno uživatelem Lion
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem sjel Shutter Island. Naprostá pecka, závěr mě zvedal ze židle. Scorsese je bůh a Leo je geniální herec...

 

Ty jo, to jsem úplně minul, díky! 

 

Z posledních doporučím Blue Jasmine - Woody opět ve formě, režie, kamera a herecké výkony jsou top. A legraci tentokrát nečekejte, vůbec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nektery anglicky nazvy se proste nedaji doslova prelozit, protoze to nebude znit tak dobre

Lidi proste nepujdou na film "Tezko umřít", ale na Smrtonosnou past uz treba jo :-)

Stejne tak na film "Ted me vidis" :-)

 

Mimochodem, ten film je strasna blbost :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to kupuju z Uloz.to tak uvidíme :) slyšel jsem o tom v rádiu a zapoměl na to, děkuji za připomenutí názvu :)

 

BTW taky Vás štve, když český název filmu vůbec nekoresponduje s originálním názvem? :D mě to hrozně vadí, asi sem divnej :D

 

Taky mi to vadí:

 

The Bourne identity přeloženo jako "Agent bez minulosti" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...