Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

doporučuji dokument o product placementu Nejlepší film, jaký byl kdy prodán (pro Frantu a Ludwiga povinnost)

 

tomiku, tomiku, mel bys obcas hledat :)

 

 

Tenhle tip si opravdu nemůžu odpustit. Takhle jsem se už dlouho nepobavil, a zároveň je to i poučné. THE GREATEST MOVIE EVER SOLD :thumbsup_anim:

 

Ve zkratce, film o marketingu a reklamě ve filmech, natočený za peníze z reklamy a marketingu, který v tom filmu je.

Nejvíc mě pobavila část, kde dělá interview s Quentinem Tarantinem o product placementu v jeho filmech, a na stole má přitom deodorant od firmy, co ten film sponzoruje

 

Quentin.jpg

A pak rozhovor s Ralphem Naderem, advokátem, kterému celou dobu prodává boty :lol: .

Jediné co mě mrzí, že tam nebyla nikde reklama na hodinky. Ale to nevadí. Film je to inteligentní, zábavný, promyšlený a profesionální. A prezentační schopnosti autora (třeba při vyjednávání s inzerenty) jsou úžasné, mám se od něj co učit.

 

 

Jo, není to špatný. Ten film má v sobě sice trošku absurditu krabice v krabici (točíme, jak točíme o natáčení toho, co točíme), ale vtipný to je, to jo. A určitě je tam celkem zajímavej edukativní prvek. Především o tom, že americké pojetí marketingu je stále ještě někde jinde, než to evropské. Natožpak naše. Ještě se neumím rozhodnout, jestli je to dobře nebo špatně. :)

 

EDIT: a zjistil jsem, že Peter Berg je dobrej týpek. :D

 

 

no rozhodne je to mily filmecek. pozeral som ho v lietadle cestou do Sao Paulo a az potom mi docvaklo, preco som sa v tom meste citil tak "zvlastne".. kto ste nevideli film - na uzemi mesta SP je uradny ban na akykolvek outdoor advertising. domy su sede, stromy zelene, vsetky autobusy rovnakej farby, a tak.. :)

 

autor v priebehu filmu postupne ukazoval vsetky produkty ktore tam "placol" prostrednictvom kratkej story ako sa mu to podarilo ich do filmu dostat. Az potom clovek zistil, ze pravdepodobne v kazdej scene nejaky z nich bol uz od pociatku filmu. Časopriestorová matrioška jak remeň :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.csfd.cz/f...1-intouchables/

 

rozhodne nezmeskajte toto, uz dlho som nevidel film, ktory by ma chytil od prvej minury a nepustil az po poslednu, a konecne ziadne US klise...

 

 

nedari se mi to najit v programu kin a ani na csfd nevidim termin v kinech. prohlizel jsem i torrenty a taky nic. to je nejaky neviditelny film!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

house of lies jsem neznal, jdu se podivat. jinak da se nekde stahnout Madn man? uloz to je mrtvy. a na amazonu prodavaji jen region 1, takze ani legalne to nelze poridit.

 

pata serie zacina az 25.brezna, stary dily nevim, ja je mam, ale mailem by to trvalo asi dlouuho :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby to nezapadlo, vcera jsem shledl Intouchables a vrele to vsem doporucuju. uz dlouho jsem smichy u filmu nebrecel. trochu sem se z popisu bal aby to nebylo nejaky socialni drama, ale fakt vyborny. jen cekam kdy se toho zhosti Holywood a udela z toho megasracku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...