Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

ty vole, kdyz si vzpomenu, jak sme jak kokoti nosili po lese kladu na jednom rameni, commando hadra :)

 

:thumbsup_anim: kolegove nechapou cemu se zase smeju, ale s tou kladou sme taky chodili. a to nemluvim o Rambo nozi, ti z nas co delali nejaky boj.sport musel mit stejny otocky jako JCVD (coz neni zadna p...l)...zlaty casy :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:thumbsup_anim: kolegove nechapou cemu se zase smeju, ale s tou kladou sme taky chodili. a to nemluvim o Rambo nozi, ti z nas co delali nejaky boj.sport musel mit stejny otocky jako JCVD (coz neni zadna p...l)...zlaty casy :)

 

otocka je bez debat, este sme delali nuzky. pamatuju si, ze jsem jednomu spoluzakovi kanadou kopl peknou petelici do brady :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:gora: Nám mamka zase ušila supér NINJA oblečky" Nejdříve jsem byli spíš jak Kukluxklan, jelikož sehnala pouze bílou látku, ale pak tatík dovezl černou a už to bylo všechno tip top :ph34r: Pár babek na houbách jsme dobře vylekali :lol2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera jsem z nudy zkouknul novy MISSION IMPOSSIBLE ,a da se,samo je to velky scifi,ale ma to spad od zacatku do konce,kdyz od toho clovek nic neocekava a nebere to vazne tak se dve hodky nudit nebude,a navic Cruise ma na ruce Tudor heritage chrono a jeho kamos pomocnik ty big brikety casio GX56,a je mu fuk k cemu je nosi,perfektne mu sednou i k obleku od armaniho,nebo kdo jim to sil Posted Image

post-13493-040988100 1334057052.jpg

Upraveno uživatelem lexa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vidíš. :) Pro mě je Válka světů s Cruisem jeden z těch povedenějších sci-fi filmů. Na Rambovi, Commandu, Terminátorovi, etc... jsem byl taky odkojenej a jsou to moje oblíbený filmy. Ale Den nezávislosti je pro mě prostě jen obyčejná sračka, která se v mých očích změnila na nechtěnou parodii sama sebe. Nebo jinak - Mars útočí je pro mě v podstatě vším tím, čím měl bejt ID. :D

 

Válka světů mi nějak nesedla, nevím proč. Den nezávislosti není nechtěnou parodií ale stoprocentní parodií úplně na plný pecky. Jen to není taková ta parodie "haha teď se smějte protože je to strášně vtipný". Když jsem to poprvé viděl, tak jsem si říkal, na co já to tady proboha čumím. A najednou mi to došlo a pak už jsem se jenom náramně bavil. Vždyť v tom jsou snad všecky existující filmový klišé! Je to tak ukrutně americký že by na to snad američan nestačil. To prostě nemůže být myšlený vážně, zkrátka němec Emmerich natočil parodii na Ameriku.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele sibiř, tobě se líbí Den nezávislosti kvůli Willovi Smithovi viď? Jo, ten by mezi nás zapad, to je fakt, ale když on, když ski-fi tak Já legenda anebo Já robot

teď koukám, že to bude pěkný jájínek co?

no a pokud skifi oddechovku od něj nelze vynechat Men in black :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele sibiř, tobě se líbí Den nezávislosti kvůli Willovi Smithovi viď? Jo, ten by mezi nás zapad, to je fakt, ale když on, když ski-fi tak Já legenda anebo Já robot

teď koukám, že to bude pěkný jájínek co?

no a pokud skifi oddechovku od něj nelze vynechat Men in black :)

 

ještě jsi zapomněl na nej skifi MATRIX,opovaž se to splut,ale za mlada jsme žrali vetřelca jak cyp :gora:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prvni film, kerej si pamatuju z kina, byl jurskej park - 93, a pak den nezavislosti - 96, zadnej multiplex, do kina sem se dostal tak jednou za pul roku, to v tobe proste chca nechca zanecha dojem, nehlede na to, ze ty efekty, vtipky, hlasky, poradni ufici, akce, proste narez. kvuli tomu sem si pak dokonce koupil ve 13 svuj prvni doutnik - viteznej tanec :D

 

edit: woe, sem zapomnel, golden eye - 95 - z toho mam koneckoncu nickname..

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Winnetou nestárne. Minule som si spomenul, ako malý som bol na maškarnom plese (ako dvadsať ďalších) za Winnetua. Ale pozor, pri mojej scénke s ráznym náznakom švihu sa mi uvolnila hlava tomahawku a letela priamo do publika.

 

edit: Presne tak, Hviezdná pechota nemá chybu. To je...ako to nazvať...ako film, ktorý predbehne dobu opačným smerom...ale výborne sa pri tom zabáva :)

Upraveno uživatelem StanoBare
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...