Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Já ani ne. Bude to totiž hrozně "plnotučný", špičkovými efekty děsně napraný a scénář bude po celou dobu filmu přikládat v podpalubí pod kotel. Ale stejně na to půjdu do kina. :) páč u čeho jinýho už bych měl mít umaštěnou hubu od popcornu před velkým plátnem než u tohohle? A navíc Peter Berg je frajer. :)

 

No co taky v dnešní době čekáš,musej ty miliony z diváků nějak dostat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No co taky v dnešní době čekáš,musej ty miliony z diváků nějak dostat

 

Tak já ještě furt čekám od filmů především zajímavý děj, originální příběh a atmosféru bez velkýho ohňostroje. Efekty v takových případech můžou klidně počkat v komoře pro smetáky. Ale pro filmy jako je tenhle byly přece stvořeny multiplexy. :) Kde si koupíš obrovskou kolu, kterou můžeš těm před sebou šplouchat za uchem, nůši sýrovýho popcornu, ve který stejně za chvilku šmátráš po dně ani nevíš jak. Tohle je prostě místo pro blockbustery. A tak to má být. Každému (a všemu) co jeho jest.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já ještě furt čekám od filmů především zajímavý děj, originální příběh a atmosféru bez velkýho ohňostroje. Efekty v takových případech můžou klidně počkat v komoře pro smetáky. Ale pro filmy jako je tenhle byly přece stvořeny multiplexy. :) Kde si koupíš obrovskou kolu, kterou můžeš těm před sebou šplouchat za uchem, nůši sýrovýho popcornu, ve který stejně za chvilku šmátráš po dně ani nevíš jak. Tohle je prostě místo pro blockbustery. A tak to má být. Každému (a všemu) co jeho jest.

 

Zajimavy dej muze by i o tom jak nejakym zajimavym zpusobem ukazat emzaky a nasledne zajimave rozstrileny emzaky :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajimavy dej muze by i o tom jak nejakym zajimavym zpusobem ukazat emzaky a nasledne zajimave rozstrileny emzaky :)

 

Proto jsem psal "bez velkýho ohňostroje"... Což zřejmě nebude tenhle případ. Navíc mám trošku strach, že díky Hollywoodu jsem už všechny myslitelný (i nemyslitelný) emzáky viděl. Tož mě alespoň zasypou stroboskopickejma efektama a surroundem, kterej mně bude v hlavě lítat jak moucha v cylindru. :) Ale jak říkám - budu tam.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já ještě furt čekám od filmů především zajímavý děj, originální příběh a atmosféru bez velkýho ohňostroje. Efekty v takových případech můžou klidně počkat v komoře pro smetáky. Ale pro filmy jako je tenhle byly přece stvořeny multiplexy. :) Kde si koupíš obrovskou kolu, kterou můžeš těm před sebou šplouchat za uchem, nůši sýrovýho popcornu, ve který stejně za chvilku šmátráš po dně ani nevíš jak. Tohle je prostě místo pro blockbustery. A tak to má být. Každému (a všemu) co jeho jest.

 

Amen, brother
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim zda to tu probehlo ale v posledni dobe na me zapusobil asi nejvic film Melancholia. Rozhodne nedoporucuju sledovat nepripravenym - ja sam jsem se sledovsni celeho filmu jeste neodvazil. To cele zni celkem divne ze? :-) Z dalsiho bych pochvalil super8 a naopak kritika kronika mutantu. Posledni film je velmi zajimavy napadem a detaily naopak scenarista a reziser byli nejspise 12tileti studenti zvlastni skoly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se nejvic tesim na tohle megadilo:

 

http://www.videacesky.cz/parodie-parody-youtube/film-film

 

To vypadá na pár opravdu silnejch momentů :D (ale Matt Damon bude chybět, snad se ukáže v The Movie 2)

 

Edit: odkaz na stránky Filmu

Upraveno uživatelem gougy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dovolím si taky poskytnout svůj pohled. Souhlasím plně s Viktorem, co se týče Drive.

A na Shame jsem se těšil a nějak mě to nezasáhlo, usnul jsem u toho, což hovoří za vše. Asi jsem to nepochopil, co chtěl autor říci. Ale to je moje vina.

 

není Maroshku, prostě už máš raději jídlo než sex :smile_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

není Maroshku, prostě už máš raději jídlo než sex :smile_anim:

 

No, když jsem Ti dneska tuhle sentenci schválil na vyboře, tak jen doplním: však na tuto kukni sám a též si přitom dáchneš.

Já se nad onanistou nějak nevyexcituju. Ptám se tedy: mám se objednat k sexuologovi? (Po našymu k pitkořovi?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna jsem se vratil z battleship a predcilo to vsechna ma ocekvani ... vrele doporucuju, velmi zabavne ;-)

 

Taky jsem na tom dneska byl a byla to dobrá p...l. Hlavně jak ten bitevník vyhodil kotvu a udělal "smyk" :)

A když sedmdesátiletí veteráni nastoupili znovu do služby, mé oko nezůstalo suché :)

 

Ale jak píšeš, dívalo se na to dobře, bylo to zábavné a vysokej rozpočet byl vidět. Užil jsem si to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem na tom dneska byl a byla to dobrá p...l. Hlavně jak ten bitevník vyhodil kotvu a udělal "smyk" :)

A když sedmdesátiletí veteráni nastoupili znovu do služby, mé oko nezůstalo suché :)

 

Ale jak píšeš, dívalo se na to dobře, bylo to zábavné a vysokej rozpočet byl vidět. Užil jsem si to.

 

Me se nejvic libila scena s automatem na plysaky ... :thumbsup_anim:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...