Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Crash 21.55 na Nova Cinema, dost dobré :smile_anim:

 

Ej, ten popis mě dost děsí "Snímek Crash, provokativní a nebojácný pohled na složitost rasové problematiky v Americe, je jedním z mála filmů, které se snaží v publiku vyvolat zamyšlení nad vlastními předsudky."

Rasová problematika mi příliš složitá nepřijde a se svými předsudky problém nemám. Díky předsudkům je v lidech zdravá lidská opatrnost. Nicméně film zkusím, ale jak tam bude první multikulturní propaganda tak to vypínám :gunsmilie:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, Františku. Dyk přece polská svatba, táhnoucí se první půlhodinu Deerhuntera, je sama o sobě veledílo.

Nebo si to tak aspoň pamatuju. Raděj se na to ale nebudu dívat znova :D.

Na digitálně vylepšenou verzi Taxi Drivera jsem se bohužel znova podíval, měl jsem to ve vzpomínkách taky zařazený jako veledílo, a nebyl jsem schopnej to dokoukat. No a Serpí.čo byl nudnej už v době uvedení. Takže s tebou bohužel musím souhlasit :smile_anim: .

 

polska...? HAHAHA...

 

Ten film je asi to najlepsie co na temu vietnamskej vojny vzniklo. ale na jeho pochopenie treba mat trochu odstup od zvysku akcnejsieho pelotonu. Ja som ho prvykrat videl asi len pred 5 rokmi a cumel som s otvorenymi ustami. nie je to druha Apocalypse now ani full metal jacket. tiez je pravda ze treba trochu rozumiet vychodoslovanskej kulture. alebo aspon slovanskej.

 

priemerny american pravdepodobne ten film povazuje za nepochopitelny a nudny

 

CT2 POVINNE :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...