Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg

Ano, taky mě to trochu rozhodilo, ale jelikož docela hodně filmů co sepsul se mi líbilo, risknul jsem to:-)). A myslím, že to taky nepochopil a to ho nasralo:-)).

je silne naladovy panchart!

ale casto ma pravdu, len ti musi sediet ten jeho nahlad na scenky a strielacky

:cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak prvni dobra zprava je, ze to netoci nezmar Uwe

jinak filmy podle her jsou v podstate vzdycky dost hrozny :(

Upraveno uživatelem Sarka Farka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel máš pravdu, tak třeba se to změní. Kouknul jsem ale na "nového" režiséra a mám trošku obavu, aby se nepotvrdila Tvoje slova...

Assassin's Creed universum je dobry tema, rozhodne dostal sanci, ale jeho posledni filmovej pocin se dle hodnoceni potaci lehce nekde nad nad hladinou filmovy stoky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vcera som pozeral avengers age of ultron co teda radsej nebudem komentovat ale v jednej scene som si vsimol nieco zaujimave :-) takze print screen

Pekne predpokladam, ze to bylo dal nez 40min od zacatku filmu... Ja teda vydrzim ledacos, ale tohle byl jeden z mala filmu, ktere jsem vypnul a nedokoukal. Dival jsem se na to v letadle a jako veselejsi zabava mi pak prislo radeji cumet do sedacky a nebo do vystrihu pasazerky vedle, nez dokoukat tuhle hruzu...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pekne predpokladam, ze to bylo dal nez 40min od zacatku filmu... Ja teda vydrzim ledacos, ale tohle byl jeden z mala filmu, ktere jsem vypnul a nedokoukal. Dival jsem se na to v letadle a jako veselejsi zabava mi pak prislo radeji cumet do sedacky a nebo do vystrihu pasazerky vedle, nez dokoukat tuhle hruzu...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Suhlas

 

 

Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...