Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Tak jsem včera konečně s manželkou skoukli Lovci hlav:http://www.csfd.cz/film/294372-lovci-hlav/ a bylo to super.

Asi nejlepší scéna je jízda traktorem-pak že neznaj černej humor :D

 

Ten film zbožňuju, hodně dlouho mě něco tak nebavilo :D

 

Já si dnes pustil Gone Girl (resp. pořád mi to běží), podruhé - poprvé jsem na to koukal asi 5 hodin, protože se mini-Maxel pořád budil.

Film je skvělej, ale hudba... ta hudba! Pánové Trent Reznor (NIN) a Atticus Ross, bravo!

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Verbalove doporucenie som zapol film s mojim oblubenym hercom - Muz na odstrel, ale velmi slabucke, chaoticke... nedopozeral som to.

 

http://www.csfd.cz/film/334619-gunman-muz-na-odstrel/

bohužel film na jedno shlidnuti na kterém člověk zapomene....... ale Sean je ve forme
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na Verbalove doporucenie som zapol film s mojim oblubenym hercom - Muz na odstrel, ale velmi slabucke, chaoticke... nedopozeral som to.

 

http://www.csfd.cz/film/334619-gunman-muz-na-odstrel/

 

Já to dokoukal, a asi si o nic nepřišel. Nemůžu říct, že to byl vysloveně špatný film, ale na DVD bych si ho asi nekoupil.. (viděl jsem ho v letadle).

Ja jsem na tom podobne. Videl jsem ho v letadle, neprislo mi to spatne (az trosku na ten konec), ale na DVD bych si ho nekoupil a jednou stacilo. Znam horsi, znam lepsi ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Ja jsem na tom podobne. Videl jsem ho v letadle, neprislo mi to spatne (az trosku na ten konec), ale na DVD bych si ho nekoupil a jednou stacilo. Znam horsi, znam lepsi ;-)

mna to vyslovene znervoznovalo, bol som podrazdeni z toho deja, cele to bolo uplne neprijemne podavane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Nezabudnuteľné S8 v úzkych uličkách plus koncová naháňačka Mercedes S

Bullitov pripad a Ronin su u mna ako najlepsie zvladnute akcie

najhorsie Rychle a zbesile, a podobne sci-fi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

aj to, mas pravdu!

Cage z toho urobil tragediu, ten finalny skok mohli nechat pre Batmobil

:-))

 

 

zaujimave, ze cim lepsie technicke moznosti, tak o to horsie to natocia

( to uz asi v hlave je cele zle!)

stare klasiky sa natrapili, riskovali a bolo to pozeratelne

este aj tie priblble komedie zo 70tych rokov boli lepsie ( Gumball rally a pod.)

Upraveno uživatelem maxigabrielg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Raz som pozeral film a za boha si neviem spomenúť.. Preteky cez USA 70te roky.. Niečo ako gumball rally ale hlavná úloha bola Ferrari Daytona cabrio červená a Shelby cobra modrá. Neuveriteľné zvuky v tom filme malo komentárov.. Neviete niekto názov? Dik moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Raz som pozeral film a za boha si neviem spomenúť.. Preteky cez USA 70te roky.. Niečo ako gumball rally ale hlavná úloha bola Ferrari Daytona cabrio červená a Shelby cobra modrá. Neuveriteľné zvuky v tom filme malo komentárov.. Neviete niekto názov? Dik moc

poznam!

myslim, ze Evel Knievel robil kaskadera na motorke, ak to pomoze v Google

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Raz som pozeral film a za boha si neviem spomenúť.. Preteky cez USA 70te roky.. Niečo ako gumball rally ale hlavná úloha bola Ferrari Daytona cabrio červená a Shelby cobra modrá. Neuveriteľné zvuky v tom filme malo komentárov.. Neviete niekto názov? Dik moc

anglicania na Jaguary cely film startovali v garazi...

a tie dve zenske na Porsche?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...