Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Návštěvník maxigabrielg

Presne

Lebo bol aj remake gumball 3000 a to bolo celé divne.. Dve ženské mali lambo countach a cely ten film dojebabrali.. Idem hladat

to s Lambom bola vlastne parodia, ale celkom dobra, uzasne obsadena ( mlady Jackie Chan, Fonda,....)

 

a Roger Moore ( moj idol z asi 1970 ) tam dostane prvy krat po hube...

neskor hral aj Bonda

 

edit

http://www.csfd.cz/film/11369-velky-zavod-2/

Upraveno uživatelem maxigabrielg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to s Lambom bola vlastne parodia, ale celkom dobra, uzasne obsadena ( mlady Jackie Chan, Fonda,....)

 

a Roger Moore ( moj idol z asi 1970 ) tam dostane prvy krat po hube...

neskor hral aj Bonda

Áno o tom pokoj ale original bol pre mňa ten origo pamätám si s detstva, mal som to na VHS bohužiaľ nie cele a videl som to snáď 100x naj na domácom kine Upraveno uživatelem stepecken
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Hej tie som videl obidva.. Ale Gumball bol top

vies, vtedy som to aj ja tak bral, ze take kravinky - ale ked to pozeram z dnesneho pohladu - tie auta v akcii a kaskaderske kusky na motorkach ( v niektorom filme s tou nevestou vzadu ide po zadnom ako magor), tak uz mam z toho radost!  :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vies, vtedy som to aj ja tak bral, ze take kravinky - ale ked to pozeram z dnesneho pohladu - tie auta v akcii a kaskaderske kusky na motorkach ( v niektorom filme s tou nevestou vzadu ide po zadnom ako magor), tak uz mam z toho radost! :cheers:

To este bolo umenie. Teraz všetko iba cez PC a zelené plátna tak to aj tak potom vyzerá Upraveno uživatelem stepecken
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Tvl to sledujete na těch vašich 12" notesech tak se nedivte :-))) v kině to byla pecka

tiez si myslim, je to ako nejaky crazy videoklip a s velkym zvukom a obrazom to bola velka zabava...  monster auta, monster priserky, monster baby ( ta tehulka, ktoru rozmontoval je pecka!), hudba, a akcie.... 

ved  sme vedeli podla predoslich filmoch, ze o com to asi bude, tak sa nedalo cakat nejake vazne umenie - ten isty reziser... no Mad Max!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když se někomu nelíbí Max, tak nemusí čekat odusevnelej příběh na Oscara. Ja čekal brutální akci a Toma Hardyho a to tam pro me proste nebylo. Ja nechápu, proc je to problem a snažíme se vysvětlit, ze je to pecka film. Pro me neni.

To je přece v pořádku... Někdo rád vdolky jinej zase holky ;-) Upraveno uživatelem Kristian.nov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda já nevím. Já viděl film kde byla akce od začátku do konce. Asi jste měli nějakou verzi ulozto cut. Já nikomu nenutim že se to musí líbit jen mě překvapuje že někdo řekne málo akce a blbej příběh. Je tady někdo kdo to viděl v kině a nelíbilo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Taky mě to nechytlo. Jak píše Franta, čekal jsem akci v podání TH a oni ho tam půl filmu vezli přivázanýho na náklaďáku...

heh, tak ked uz toto nie akcne, tak potom co?

ok, vsetci sme nejaky, ale tento film ma skutocne meno, ze akcia!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...