Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Akce bylo rozhodne dost, ale ne vzdycky to bylo neco co by me nejak extra zabavilo. Pribeh bohuzel ani kino nevylepsi a vzhledem k tomu, ze se znam a videl sem dost filmu v kine a zaroven pak i doma, tak co se mi nelibilo doma, nelibilo se mi ani v kine a opacne. Na MM jsem schvalne koukal na velky televizi v HD, protoze sem cekal, ze to bude pecka a pro me proste nic. Nicmene tim nerikam, ze by na to lidi nemeli vubec koukat. Zjevne se to proste nekomu libi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Max, je nam kazdemu jasne a aj to uz omielame - vzdy je to vec vkusu, co chapem a tolerujem...

 

pre mna tieto zabavne filmy su proste iba zabavne filmy.

ale na tento film som uz pocul, cital, ze je to az prilis divočina a v podstate jedna dlha akcia a ze je to az moc.

tak to nechapem a preto sa pytam - co je akcny film, ked nie toto?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.csfd.cz/film/373181-divoke-historky/

 

Nevim, kdo sem hodil tento film, ale diky. Vcera jsme se na to s pani jukli a dobre jsme se bavili:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Presne tak! Cestopisny to bylo, akcni to bylo, ale eroticky/romanticky moc ne. Proto to nemuze byt uplne spica film  ;)

:cheers:

a tebe to nebolo dost romanticke a eroticke, ako rozmontoval tu tehulku?

velmi pritulna tetuska!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tu scenu si nejak neuvedomuju, asi jsem zrovna spal :lol2:

 

Jako ty holky tam nebyly spatny, ale ze by me nejaka extra uchvatila a zustala vyzname v pameti, to nemohu rict...

 

Borci ja ani nevim, proc se vlastne stavim do opozice. Film nebyl zlej, na jedno shlednuti v kine ok, v telce to nema moc smysl. Jak rikam, asi jsem cekal trosku vic. Prislo mi, ze puvodni Max byl vic postavenej na Gibsonovi, tady byl Hardy jen soucasti davu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

Tu scenu si nejak neuvedomuju, asi jsem zrovna spal :lol2:

 

Jako ty holky tam nebyly spatny, ale ze by me nejaka extra uchvatila a zustala vyzname v pameti, to nemohu rict...

 

Borci ja ani nevim, proc se vlastne stavim do opozice. Film nebyl zlej, na jedno shlednuti v kine ok, v telce to nema moc smysl. Jak rikam, asi jsem cekal trosku vic. Prislo mi, ze puvodni Max byl vic postavenej na Gibsonovi, tady byl Hardy jen soucasti davu...

no nie je ona az taka zla.... ja si ju celkom pametam ( nespal som!)

 

http://www.csfd.cz/tvurce/59305-rosie-huntington-whiteley/

 

pozri v pohybe, spomenies si

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník maxigabrielg

tak tu su vsetky Manzelky:

 

 

 

je to sice kratky klip o manzelkach, ale neviem ako sa to mohlo stat, ze je tam viac akcii ako bezne v celovecernom akcnom filme :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...