Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Filmy (všehochuť):
Wild Tales (2014)

Ex Machina (2015)

Kingsman - The Secret Service (2014)

Mr. Nobody (2009)

Lucy (2014)

Fault in Our Stars (2014)

Grand Budapest Hotel (2014)

Rush (2013)

Maps to The Stars (2014)

Gone Girl (2014)

Northwest (2013)

End of Watch (2012)

Shame (2011)

Guardians of The Galaxy (2014)

Prisoners (2013)

Still Alice (2014)

H?vnen aka In a Better World (2010)

Locataire, Le aka The Tenant (1976)

Donnie Darko /Director's Cut/ (2001)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

OssoBuco: Jen k tomu poslednímu. Na režisérský střih Donnie Darko jsem nic pozitivního nečetl ani na ČSFD (stačí si projít komentáře, kde spousta lidí doporučuje se na něj v žádném případě nedívat, pokud si člověk nechce zkazit dojem z původní verze), ani nikde jinde. Namátkou cituji celkem zajímavý článek o Director's Cut v Čilichili:

 

Kultovní úspěch debutu přivedl režiséra Richarda Kellyho na myšlenku, že by mohl vydat svou vlastní zamýšlenou verzi, a ukázalo se to jako chyba. Jednak nakrknul fanoušky tím, že nahradil úvodní písničku ?The Killing Moon? ucajdaným songem ?Never Tear Us Apart? od INXS. Hlavně ale dodané scény ubraly ujetému fantasy příběhu na tajemné haluznosti.

 

http://cilichili.cz/2014/5-matky/fenomen/konec-dobry-vsechno-spatne/

 

Rejža měl prostě v plánu všem vysvětlit, jak to vlastně ve skutečnosti myslel, a celou mysterióznost filmu tím prý dokonale zabil...

Upraveno uživatelem LukeD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Soupnu sem zpatky Bonda. Tady je trosku vic k te titulni pisni. Da se uz koupit na iTunes, ale nepoustel jsem se do toho. Popravde z tech par dalsich tonu nic extra...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta varianta s Bekhemem byl asi nějakej povedenej ftípek na kterej novináři skočili ne? Nikdo soudnej to nemohl myslet výžně.

Ale Hardyho bych si tam uměl představit asi víc než zrzíka. Pokračoval by v tý nastavený linii Craiga coby agresivního agenta co se s tim nemaže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta varianta s Bekhemem byl asi nějakej povedenej ftípek na kterej novináři skočili ne? Nikdo soudnej to nemohl myslet výžně.

Ale Hardyho bych si tam uměl představit asi víc než zrzíka. Pokračoval by v tý nastavený linii Craiga coby agresivního agenta co se s tim nemaže.

Souhlas, Hardy by byl super tvrdak a Lewis s tim svym zakernym ksichtem taky ok  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak díky za spoiler, aspoň vím jak to dopadne :sad01_anim: ...a já se na to tak těšil....

Co hergot nechápete na formulaci "tip na dobrý film" ....až budu chtít vědět jak to dopadne, tak se postavím před kino a zeptám se.

Tak zrovna tohle mi teď někdo "udělal" na ČSFD :furious:. Takže kdo ještě neviděl Bosch a chystá se na to (mimochodem ještě jednou doporučuju) tak se vyhněte komentářům na ČSFD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, Hardy by byl super tvrdak a Lewis s tim svym zakernym ksichtem taky ok  :lol2:

Jj, dokážu si je představit oba. Podání každýho z nich by samozřejmě bylo zcela jiný, ale oboje by mohl fungovat. Pokud by ho měl hrát někdo tmavší pleti, tak by recipročně mohl v nějakým historickým dramatu třeba černýho otroka hrát např. Tom Hanks nebo Brad Pitt ;-)

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clooney je skvelej, ale podle me uz na Bonda starej... Respektive alespon tak pusobi. Libil by se mi Clive Owen, ale ten uz je taky starej na Bonda, rekl bych.

Hardy mi tam taky uplne nesedi, drsnej Bond ok, ale chtelo by to i davku elegance a sarmu. To po Maxovi v Hardym nejak nevidim...

Zrzek ma smrnc a styl, v reklame na jaguar mi sedl, ale jako Bond? Jsem v tomhle trosku konzervativni a jakkoliv byl Craig v Casinu skvelej, tak jsem ho taky celkem dlouho rozdychaval...

 

Edit: preklep

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Clooney je skvelej, ale podle me uz na Bonda starej... Respektive alespon tak pusobi. Libil by se mi Clive Owen, ale ten uz je taky starej na Bonda, rekl bych.

Hardy mi tam taky uplne nesedi, drsnej Bond ok, ale chtelo by to i davku elegance a sarmu. To po Maxovi v Hardym nejak nevidim...

Zrzek ma smrnc a styl, v reklame na jaguar mi sedl, ale jako Bond? Jsem v tomhle trosku konzervativni a jakkoliv byl Craig v Casinu skvelej, tak jsem ho taky celkem dlouho rozdychaval...

 

Edit: preklep

Přesně tak. 

 

Clooney & Owen - oba jsou moji oblíbenci, ale oba jsou starší než Craig ( 54, 51, 47 roků) a hledat náhradu, resp. nástupce mezi staršími je IMHO nesmysl.

 

Takže se bude muset hledat jinde. Jak jsem už psal, Hardymu i Zrzkovi klidně vystavím bianco šek, byť už každýho z jiných důvodů a s jinými očekáváními.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezis nestras, o tom snad nekdo vazne uvazoval ? :-o

No se mi zdá, že Elba byl v osudí už zároveň s Craigem... :crying_anim02:

Když budeme předpokládat, že by to měl být Angličan, tak si dovedu představit třeba i Ruperta Penry - Jonese nebo nějakou jinou neokoukanou dršťku :) , když přivřu voko tak možná i Benedicta Cumberbatche

Upraveno uživatelem Klotzman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No se mi zdá, že Elba byl v osudí už zároveň s Craigem... :crying_anim02:

hele ještě nedávno mi to přišlo taky jako strašná svatokrádež, ale když se nad tim zamyslim tak je to v podstatě jedno jestli to je bělouš bělovič nebo černoch. Někde dokonce jako důkaz toho jaký kotrmelec v castingu bonda proběhl, zmiňovali že Craig je blonďák a předchůdci byli tmavovlásci. To je dechberoucí změna  :lol2:

post-16518-0-10740100-1443616328_thumb.jpg

Upraveno uživatelem MJ.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...