Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

A k tomu Bondovi....nic proti černejm, ale u Bonda mi to opravdu příjde už fakt jako nesmysl a cpaní toho multikulti do všeho, jak tu někdo přede mnou psal... Stejně tak bych nechtěl aby byl třeba bílej zabíječ upírů Blade...stejně tak si nedovedu představit že Wolverina bude hrát někdo jinej než Jackman, kterej se ho údajně pomalu chystá pověsit na hřebík. (myslím, že jsem to četl na csfd a že se uvažuje právě o Hardym)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tož jak jsem tak zkoukl ten odkaz na Tinker Tailor Soldier Spy od MJ, hned mě napadlo, že je škoda že Oldman je už oldman, páč ten by na Bonda taky pěkně seděl. Nakonec kolik že bylo Moorovi, když hrál Bonda naposled ? Tuším 58 ne? To by měl Oldman ještě šanci B)

 

Gary by si zasloužil zahrát záporáka  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Verbalova pedofilu:

Nechceš být v komentářích vypípáván jako nějaký nesvéprávný pi(PYP)čus?

Dej to najevo vkusným banerkem na svém profílku:

160165538_622777.png

HOMOpamfletek

 

Dnes jsem do pošty obdržel moc milý vzkaz od toho pokryteckého maďarského buzeranta, který ?dělá za všech okolností vše jen pro fanoušky?, díky jejichž otrocké práci tuto databázičku téměř bez nákladů ?vybudoval?. Píše v něm, že mi začne potlačovat svobodu projevu a kurvit mé duševní vlastnictví vypípáváním všech těch fuj, fuj slovíček, jež se v žádném případě neslučují s bigotní a šosáckou morálkou této líhně erudovaných filmových kritiků.

 

Patrně nějaký upjatý ťamanský mobílek nebo morálně nezávadná pojišťovnička enormně zacinkala, aby vás mohla ještě víc prudit celostránkovými reklamami, a má další necenzurovaná existence už nadále neodpovídá pečlivě budovanému mediálnímu obrazu našeho správňáckého uherského análního dobrodruha a požadavkům inzerenta. A tak verbal musí jít do prdele.

 

Nu což, tak jo.

 

Cituji výňatek: ?Pokud máš v komentáři sprosté slovo, ČSFD.cz ho "vypípá" a pošle Ti původní komentář včetně sprostého slova do interní pošty jako upozornění. Pak si sprosté slovo v daném komentáři můžeš změnit za nesprosté. Pokud si ho nezměníš, zůstane ti v komentáři "vypípané". Na výskyt sprostého slova v nově vkládaném komentáři tě ČSFD.cz taktéž upozorní, hned po jeho odeslání přes formulář. Jakékoliv boje proti vypípávači, tzn. třeba hledání různých patvarů sprostých slov, které by ČSFD.cz nerozpoznala, budeme odměňovat trvalým, doživotním, věčným a neodvratným zákazem komentování.? Konec citace.

 

Nebyl bych to já, abych stanovená pravidla bezvýhradně nedodržel, a hodlám tak činit i nadále. Tudíž patrně právě čtete jeden z mých posledních zvratků, jimiž jsem tu za ta léta našemu Robinu Údovi, pro něhož, jak sám vehementně tvrdí, ?byl, je a vždy bude zisk až na druhém místě za spokojeností fanoušků? natahal tisíce lidí. Velice fickaný nápad, ale trochu drahý na programátory. Stačilo mě jakožto kdovíproč dosud trpěné zlo jen prostě smazat, KOKOTE, jak jsi velkohubě vyřvával v zaplaceném píárku na aktualne.cz!

 

BAN či virtuální smrt tedy očekávám každým dnem.

 

Takže dokud sem ještě mohu, rád bych upřímně poděkoval všem těm milým a inteligentním lidem za projevenou přízeň i těm pár agresivním, vymatlaným potratům, upjatým filosofům a katolickým snílkům za projevenou nepřízeň. Těch skoro šest let jsem se tu skvěle bavil a odreagovával od svého stresuplného života a těšilo mě, že jsem tím sem tam i přispěl k vašemu bezelstnému pobavení nebo čiré nenávisti.

 

Až mě tu třeba zítra nenajdete, můžete mi prozatím někdy strčit paleček do prdele či mě poslat do piče na adrese verbalcunt@seznam.cz. Jelikož však své přetlaky někde hodlám ventilovat i nadále, brzy se možná uvidíme na nějakém nepokryteckém, nešosáckém a nebigotním portálu, nepotlačujícím svobodu slova a nevedeném mediální pozorností zpychlým řiťopichem, který kvůli egu, pseudomorálce či osobnímu prospěchu zařízne dlouhodobě nejčtenějšího uživatele.

 

27.9.2015            verbal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaujal me tento 4 minutovy dokument o tom, jak odstraneni (a po desitkach let znovuzavedeni) jednoho clanku z eko retezce ma obrovsky dopad na cely ekosystem. Pred par roky jsem cetl jak velky pozitivni dopad melo hned po par letech navraceni vlku do prirody v Yellowstone parku na populaci medvedu, kterym premnozena stada zvere spasala dulezite lesni plody pred zimou, ale ze dopad muze byt mnohem sirsi cloveka skoro nenapadne. 

 

https://www.youtube.com/watch?v=ysa5OBhXz-Q

Upraveno uživatelem kloubik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dokoukal Bosche a hledám co dál. Pro představu, co jsem viděl (a líbilo se):

 

http://www.csfd.cz/film/360062-fargo/prehled/

http://www.csfd.cz/film/328992-temny-pripad/prehled/

http://www.csfd.cz/film/281729-sherlock/prehled/

ttp://www.csfd.cz/film/295103-domek-z-karet/prehled/

http://www.csfd.cz/film/360373-knick-doktori-bez-hranic/prehled/

 

Co dál? Asi zkusím Narcos, jinak budu rád za další tipy. Baví mě spíš krátky série. Díky.

 

Jo Karle vidíš, je to asi k neuvěření, ale Most jsem zatím neviděl.

Upraveno uživatelem warann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dokoukal Bosche a hledám co dál. Pro představu, co jsem viděl (a líbilo se):

 

Co dál? Asi zkusím Narcos, jinak budu rád za další tipy. Baví mě spíš krátky série. Díky.

 

Jo Karle vidíš, je to asi k neuvěření, ale Most jsem zatím neviděl.

Zkus Luthera, nebo Whitechapel. No a Most samozřejmě, to je bez diskuse....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dokoukal Bosche a hledám co dál. Pro představu, co jsem viděl (a líbilo se):

 

...

 

Co dál? Asi zkusím Narcos, jinak budu rád za další tipy. Baví mě spíš krátky série. Díky.

 

Jo Karle vidíš, je to asi k neuvěření, ale Most jsem zatím neviděl.

 

Most určitě, je to pecka!

 

Plus sice je to trochu z jiného soudku, ale proč si nerozšířit obzor :)

http://www.csfd.cz/film/314546-newsroom/prehled/

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...