Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Tak zrovna tohle mi teď někdo "udělal" na ČSFD :furious:. Takže kdo ještě neviděl Bosch a chystá se na to (mimochodem ještě jednou doporučuju) tak se vyhněte komentářům na ČSFD.

 

Je to hnus takhle spoilerovat a jenom tak pro nic za nic. 

 

Já takhle mučil dva roky kolegu v práci. Dával mi svačiny za to, že mu neřeknu kdo další umře ve Hře o trůny :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen na chronomagu valná většina filmoholiků sleduje hlavně žblepty Verbala. No nevím, zda-li ho odstřelí. Ale jde tomu pěkně naproti, to zase jo.

Na toho zm.da uz jsem vyslovene alergicky. Po trech tech jeho komentarich, mi to prislo uz ponekud repetetivni. Nechapu ovsem, ze si tu nekdo dela ostudu odkazovanim na nej ...

Upraveno uživatelem utrejch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na toho zm.da uz jsem vyslovene alergicky. Po trech tech jeho komentarich, mi to prislo uz ponekud repetetivni. Nechapu ovsem, ze si tu nekdo dela ostudu odkazovanim na nej ...

Je to tu pořád Verbal říká to a ono. Na aktualně jsem četl onen rozhovor a posléze jeho reakci. Informačně přeposílám... nic víc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě teda Newsroom nebral, nepřekodrcal jsem se přes druhej díl. Včera jsem načal Mission Impossible Rogue Nation ale že by mě to nějak bralo, to teda říct nemůžu. Přijde mi to jako odvar z kde čeho, logika ve psí... Tom je sice v kondici, křivou hubu Simona Pegga mám rád ale při 81% na CSFD jsem to čekal lepší.

Doufám, že 3. Most nezklame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...