Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Dík za tip, zkouknul jsem první řadu a jdu na druhou. Sice to působí, že všichni Angličani jsou totální paka a lůzři, ale o to je to vtipnější.

 

Spíš bych řekl podivíni. Myslim, že to krásně vystihuje hláška ze samotného závěru 1. série: "My mate Paul, he collected collections. Wrote a memoir - Recollections of a Collection Collector. As far as I know, it's still unpublished."  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já dotáhnul zbytek včera a už se nemůžu dočkat - za pár dní budu na pár dní home-alone, takže bude seriálový den.

K tomu sfouknu 6 dílů 5.série Homeland, kde se taky držim a nekoukam po dílech. Jo, to bude fajn den!

Bron S03 dokoukáno. Skvělé to bylo, ale pro mně zůstává S02 nepřekonána.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dostal jsem na flashce Narcos, tak sem zvědavej jak vopice... :eek:

 

Takovej dokument.... mě se to líbilo, ale fakt dokumentární záležitost... pěkně natočené, historické reálie... ale spousta lidí z okolí to nedala (nebavilo je to).. za mě fakt OK, dokoukal jsem včera...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To co se děje v novém Fargu dle mého názoru výrazně převyšuje první sérii. Právě jsem dokoukal 9. díl a zůstávám s hubou otevřenou.

Masakr v Sioux Falls.   :death: :gunsmilie:  :alien1:

attachicon.gif6V4LSjAaQD2MelrkzCwX_tumblr_nyouj5W6wk1upk0j3o1_1280.jpg

Jj, to nový Fargo je úplně nejlepší, to je seriálek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i se teda u Farga vyrazne vic libila jednicka. Dvojka fajn, co me nastvalo byl konec posledniho dilu. Na zacatku se zdycky dusuji, ze to vypravi presne z ucty k obetem a pak tam prasknou takovou kravinu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nespoilerovat! A jak víš, že se to nestalo? :D

Jsem delal co muzu, abych nic nenaznacil :) tak nevim, ze jo. Jinak nejlepsi na serii je ron swanson/nick offerman/karl a jeho role :) Offermana mam rad u nikoho jsem se tak nenasmal jako u jeho role v parks & recreation.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...