Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

U nas SW davaju v IMAXe a listok stoji tusim 12 evri. A vsetky aspon trochu normalne miesta su vypredane aj tyzden dopredu. To nemoze potom byt  zle. Alebo je to napor nerds, ktori tam skratka najdu to co cakaju (aj ked to tam nie je) :).

BTW: oplati sa to vidiet v 3D ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas SW davaju v IMAXe a listok stoji tusim 12 evri. A vsetky aspon trochu normalne miesta su vypredane aj tyzden dopredu. To nemoze potom byt  zle. Alebo je to napor nerds, ktori tam skratka najdu to co cakaju (aj ked to tam nie je) :).

BTW: oplati sa to vidiet v 3D ?

Viděl jsem v 2D a nic mi nechybělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SW, možná to je po tom hypu, ale nadšenej sem nebyl. Body to získalo tim trochu retro nádechem..... ale

postupem času sem měl stále nutkavější pocit že koukam na něco co sem už viděl (planeta co zabíjí jiné planety, její zničení), nezbedný synek rozervaný v pochybách zda být na temné straně nebo ne.

Starobní Han Solo mi ani tak nevadil, ale vidět Leiu mi nabouralo moji vzpomínku na ni v tom oblečku u Jabba Huta.

Sem zvědavej jestli nějak rozvedou kdo je ten Supreme commander.

Jo a moc mi nesedělo to že oni unesou dítě od rodičů (Finn), maj asi 30 let času mu vymejvat mozek a on hned při první akci přemejšlí nad rozkazama.... divný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě určitě seriál Homeland (Ve jménu vlasti). Dnes poslední díl 5. série. Dlouho jsem nic tak dobrý neviděl. Na CT2 běží myslím teprve 2. série. Když jsem se k tomu dostal tak už běžela 4. série. Zkouknu jsem vždy několik dílů najednou v KODI. No a teď vždy čekám týden až vyjde další díl. Dnes poslední. Co dál?

Upraveno uživatelem slay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nas SW davaju v IMAXe a listok stoji tusim 12 evri. A vsetky aspon trochu normalne miesta su vypredane aj tyzden dopredu. To nemoze potom byt  zle. Alebo je to napor nerds, ktori tam skratka najdu to co cakaju (aj ked to tam nie je) :).

BTW: oplati sa to vidiet v 3D ?

 

Viděl jsem půnoční premiéru ve 2D se známým z práce kterej to organizoval, včera jsem šel na blind do Olympie na 21 10 ve 3D bez rezervace a místa sem měl úplně v pohodě dobrý pro dva kousel pod midem uprostřed. Ve 3D je tam pár povedenejch efektů tak dát těch pár kaček navíc proč ne. Bohužel sem z toho moc odvařenej nebyl ani na jeden pokus :D

Upraveno uživatelem Tomsn
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem videl konečně Spectre a opět se mi potvrdilo že na všech Bondech s Craigem se mi líbíla nejvíc úvodní scéna před písničkou. Bond song je bídný, zejména v porovnání z minulým dílem. Pak už to jde jen z kopce.

Tentokrát i oceňuju, že to finále nenatahovali víc než je nutné...i když upřímně řečeno pro mě v podstatě film skončil výbuchem Bloefeldovy základny...to ostatní už bylo zbytečné.

Celkově sem měl z filmu silný pocit dejavu. Chtělo by to nového rejžu a trochu jiný pohled na věc, Craig by mohl zůstat. Hrát umí, je ve formě a lepší adept aktuálně není.

Upraveno uživatelem efreeti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nemůžu pomoct, ale u nás v Pardubicích nebo Hradci je to 3D fakt za trest. Obraz tmavej, brejle doškrábaný (2x jsem je byl vyměnit a když byly i ty třetí na prd tak jsem to vzdal).

 

Takže na Star Wars půjdu určitě ve 2D 

 

Nevím proč nedávají za to vstupné vždy nové jak v Brně, za 15kč. Vždy je po představení vyhodím a kupuju nové než je někde skladovat. Doškrabané fakt nechápu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...