Jump to content

Tip na dobrý film / seriál

Tazatel
 Share

Recommended Posts

Nepřekáží. Ale stejně tak to mohli odehrát dva běloši a na ději by se taky nic nezměnilo. Osobně mi to přišlo moc prvoplánové.

Tak proc o tom mluvime? Osobne mi stesky o barve a pohlavi prijdou vzdycky smesne ... nevim v com by dva belosi byli lepsi 

Jinak ja se na to podival podruhe, tentokrat i s titulkama, takze jsem tomu vic rozumnel ;-) A libilo se mi to vic, je to dobre zvladnuty restart, nove postavy jsou lepsi nez ty puvodni, uprimne receno predstavitele Luka a Leai nebyli zadni super umelci a vzdycky me tam trochu iritovali. Ze zaporak neni cernobilej je nakonec taky plus, umoznuje to postave se vyvijet at uz jakymkoli smerem ... Nostalgie tam bylo teda hodne ale dalo se to vstrebat. Takze za me nakonec vyborne a myslim si, ze to je po episode V nejlepsi dil. A hlavni hrdinka cool, kdybych byl o dvacet az deset let mladsi, tak bych se do ni zamiloval ;-)

Edited by utrejch

Tak proc o tom mluvime? Osobne mi stesky o barve a pohlavi prijdou vzdycky smesne ... nevim v com by dva belosi byli lepsi 

Ještě bych vyzdvihnul prvoplánovou snahu tvůrců vnutit nám, že ženská by mohla být dobrý pilot :D Navíc ženská bez koz :D 

Ted jsem se na ni podival, je to ta scena jak vybehne detektiv z kancelare po schodech a rozhlizi se

Za prve detektiv, ktery ho hledá pred budovou a za druhé to tam dokonce říká :-)

AB a HOC sou jasný, tohle sem vůbec nepostřehl.  :)  polepšim se

Tak právě jsem došel z http://www.csfd.cz/film/367705-kralove-hor/prehled/

Děj taková pohádka, ale nikdy jsem neviděl hezčí záběry z divoké přírody, neuvěřitelné záběry orla za všech možných okolností. Vizuálně jeden z nejhezčích filmů co jsem kdy viděl.

A když se k tomu započítá, že to je celé točené 8 let bez jediného efektu nebo nějakých filmových kouzel, tak o to ty záběry jsou neuvěřitelnější.

Taky jsem dnes videl Star Wars a jsem zklaman. 

organicu ... wole .... ty žiješ ..... sem myslel žes v minulý dekádě vykrvácel :) ........ synek na tom byl někdy minulý týden a vrátil se dost nasranej .... což sem nečekal ..... líbi se mu i seriál Ulice(nebo tak nějak) .... takže to vidět asi nechci ... ty války