Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Návštěvník maxipesfik

Mrknul jsem na Revenant trailer a Lubezkiho kamera mi hned připomněla všechny filmy, které dělal s Terrence Malickem, hlavně The New World. Takže jdu na to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj já to tušil od cca 8 dílu,kdy jsem si říkal že to nemůžou do těch dvou zbývajících dostat....no uvdíme jak to bude v 2.sezoně dále

no já právě vůbec netušil, že to má pokračovat, došlo mi to až fakt na konci .. Na druhou stranu super, že to nekončí, Moura je démon.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me by se libilo kdyby mu sverili treba dalsiho Bonda .. :)

Jo. Ten pak bude první, co bude střílet z flusačky, nosit Adidas, kalit tomaťák a bude čerstvě po operaci platinový nosní přepážky, jako následku poslední mise v Kolumbii. :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.. v noci jsem si dal znovu toho capriola, protoze pri prvnim promitani usnul jsem.. a .. neni to vubec spatny.. jen, podle me, misto leose bych obsadil asi nekoho jinyho.. tom hardy, toho jsem vubec nepoznal .. :) nemam ho rad, je to az moc hezoun, ale tady je dobrej..

.. asi nejvic me zaujala postava jima bridgera (skutecna)... https://cs.m.wikipedia.org/wiki/James_Bridger

.. tohle jmeno ve me vyvolalo vzpominky na detstvi a pisnicku "

rikal to Jim Bridger

já měl jsem v noci sen

pod Sedmou kavalérií

jak krví rudne zem..." to jsme si pousteli snad 20x denne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lze to stáhnout i s CZ titulkama, ale já na to byl včera v kině v rámci "severské filmové lekce" která teď běží od 13. do 19. ledna po celé republice.

Ale upozorňuju, že to je film ne pro každého, značně seversky zvrhlý a humor, který zdaleka nesedne každému, ale já se bavil jak už dlouho ne:-).

Tak ja si na doporuceni pustil Kurata, protoze severske filmy muzu. A to byl teda hukot lebek. Ale bavil jsem se kralovsky od zacatku az temer do konce. Pri poslednich scenach cloveku spis mrazi v zadech, ale neco podobneho se dalo cekat. Takze za me super!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...