Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Jakej to byl dabing? Ja jsem to stahoval asi pred pul rokem z ulozto a jedinej ve schopne kvalite je tam dabing se Soukupem a to proste neni ono. Po case jsem si na to zvykl, ale Pysko je Pysko. I kdyz se priznam, ze Die Hard nemam uplne nakoukane, obcas jsem se dival anglicky a kdyz to bylo v telce, tak uz si ten dabing nepamatuju, tak popravde netusim, jestli verze s Pyskem existovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle dabing: Soukup - McClane, Rímský - Gruber, Sedláčková - Holly. Měli jsme to tak na VHS snad před stopadesáti lety.

Pyško jako Willis je best, ale s Pastí mam spojenýho toho Soukupa.

 

Ale nejde jen o hlasy, i překlad je dost jiný a já mám zrovna první Past nakoukanou celkem dost :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle dabing: Soukup - McClane, Rímský - Gruber, Sedláčková - Holly. Měli jsme to tak na VHS snad před stopadesáti lety.

Pyško jako Willis je best, ale s Pastí mam spojenýho toho Soukupa.

 

Ale nejde jen o hlasy, i překlad je dost jiný a já mám zrovna první Past nakoukanou celkem dost :)

Tos mi připomněl Terminatora 2. Najít původní dabing se Zavřelem je taky oříšek.

Nebo Policejní akademie, kde někdo úplně otřesně předaboval Zeda.

Upraveno uživatelem VintageLover
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tos mi připomněl Terminatora 2. Najít původní dabing se Zavřelem je taky oříšek.

Nebo Policejní akademie, kde někdo úplně otřesně předaboval Zeda.

 

Povídám se na disk, ale myslim že ten původní se Zavřelem na T2 mam. Kdyžtak SZ.

Zed je taky klasika, ten původní je geniální. Ale těch příkladů je (bohužel) spousty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem dnes v kině, nový Tarantino nezklamal, ale ani nepřekvapil. Ještě se mi to nerozleželo v hlavě, ale asi takto: pokud od QT nečekáte nějaký zásadní posun mimo jeho komfortní zónu, budete se zážitkem z filmu spokojeni. Takže je tam vyvážený poměr dialogů a krve (t.j. obojího je hodně), nicméně nejsem si jistý zda se některé hlášky stanou legendárními jako ty z předchozích filmů a ta krev byla místy samoúčelná... ale kdybych šel na film od neznámého autora a dostal bych naservírováno toto, byl bych spokojený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povídám se na disk, ale myslim že ten původní se Zavřelem na T2 mam. Kdyžtak SZ.

Zed je taky klasika, ten původní je geniální. Ale těch příkladů je (bohužel) spousty.

Me timhle treba rozcilovala Maska. Myslim, ze Dejdar daboval obe verze, ale ta druha ma jinej preklad vtipnych hlasek a neni to vubec ono.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja si dal dnes jen tak ze srandy Jerryho Cottona a Smrt v Cervenem Jaguaru :-) http://www.csfd.cz/film/34087-smrt-v-cervenem-jaguaru/prehled/

Jako malej jsem Jerryho zral stejne jako Jamese. Dnes jsem to videl asi po dvaceti letech a je to spis takova hodne vesela komedie a na tehdejsiho Conneryovskeho Bonda se to ani nahodou nechyta. To muze byt castecne i diky pomerne dost spatnemu dabingu a zejmena asi i prekladu nekterych hlasek. Jeden priklad za vsechny (bacha, SPOILER):

Hlavni hrdina je omracen a padousi se ho chystaji zabit.

"Chlapi, hlavne to musi vypadat jako nehoda!" rekne jeden padouch a pak vsichni spolecnymi silami roztlaci vagon po kolejich. "Padame!" A zdrhnou.

V dalsim zaberu vidime privazaneho Jerryho k odrazedlu na slepe koleji, s roubikem v puse. Jo, takhle se stava vetsina zeleznicnich nestesti :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem starej, tak jsem blbej.

Nedal jsem na recenze, a pustil si Wilsonov...příště si raději pustím kovadlinu...na nohu.

15 minut stačilo. :furious:

bohužel i já se nechal od rodiny ukecat...no nebudu to natahovat...odpad!!!!

něco tak sračkoidního se musí asi umět natočit :frusty:  :frusty:  :frusty:  :frusty:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...