Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Hora mu dovolila ji slezt a podobne.

 

Ach jo, zase dalsi nejchytrejsi, ten horolezec :) Nedej se Martine!! :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se teď koukl na passangers. No je to film pro mládež a zklamalo mě to dost. Asi mi mělo napovedet že mi to doporučila moje o mnoho mladší sestra, které je dvacet.

Řekl jsem si že si spravim chuť, tak jsem pustil Zrození hrdiny od Gibsona a z toho jsem si taky na zadek nesedl... Jako lepší, ale čekal jsem asi víc.

Tak už nevím co. Příští týden zkusím arrival. Tak uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 let to asi nebude ale Crash je pořád jeden z mých nej filmů. Vtipný je ze to nešlo do kin ale hned na DVD a pak to dostalo Oskara.

Ted nevim, jestli se bavime o tom samym filmu, ja mel na mysli Crash z roku 1996, videl jsem ho tehdy v kine a oskara to myslim nema :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z povinnosti jsem o víkendu dal Hell or High Water. Vždycky se snažím mít nakoukaný nominace na Oscary. Nebýt tam děděk Jeff, dal bych o 30% míň. Takhle 66% ;)

Chudý Texas (New Mexico?) bez Mexičanů, bezzubý pokus o prvoplánovou sociální sondu.

 

edit: Sicario od stejnýho scénaristy je sakra jiný kafe

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se teď koukl na passangers. No je to film pro mládež a zklamalo mě to dost. Asi mi mělo napovedet že mi to doporučila moje o mnoho mladší sestra, které je dvacet.

Řekl jsem si že si spravim chuť, tak jsem pustil Zrození hrdiny od Gibsona a z toho jsem si taky na zadek nesedl... Jako lepší, ale čekal jsem asi víc.

Tak už nevím co. Příští týden zkusím arrival. Tak uvidíme.

Příchozí jsem zkouknul včera,  no a není to snadný film.

Trochu mi to připomínalo Danny Darko.

Na konci jen --  Co to k... bylo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročpak? Filmy mám rád, vetšinu stihnu vidět během roku a jen si doplňuju mezery ;)

taky mam filmy rad, ale abych cilene nakoukaval nominacni kousky (na cokoli) tak to ne. Jenom mi to prislo ftipny, neber to jako prudu.

 

Pres vikend sem videl 2 filmy. 

Central intelligence - bylo to tak spatny, ze sem to zkouknul az do konce. Holt i Dwayne ma slabsi chvilky

 

a Inferno - konec rozhodne nebyl podle knihy, uz to neni tak zabavny/zajimavy jako prvni film

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...