Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

No a ještě tu asi nebyl zmíněn film Requiem for a Dream, taky hodně silný snímek, ze začátku trochu nudil, ale opak se stal pravdou...

Od stejného režiséra (Darren Aronofsky) ještě doporučuji Fontánu (The Fountain):

http://thefountainmovie.warnerbros.com/

 

Requiem for a Dream je silný a drsný, Fontána je silná a krásná...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě na všechno z Top 200 na CSFD se dá celkem bez rizika kouknout.

 

Zrovna před chvílí jsem opět po čase dokoukal film Donnie Darko a je to paráda...

 

P.S. a na film v avataru se můžu podívat taky kdykoli... :)

Upraveno uživatelem Kalifx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nedávno jsem rozšířil svojí žbirku vo tři parádní kousky:

All the invisible children....Kusturica (Blue gypsy) a Scot nezklamali...milé překvapení v podobě ne úplně profláklý Katie Lund....

další dva kousky jsou vod Roba Zombie.

House of 1000 Corpses a The Devil's Rejects ...úžasná závěrečná jízda a muzika..... je ale potřeba mít hodně nakoukáno aby to divák řádně vocenil.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Peta - no, svym zpusobem po tom co jsem videl trailer a precetl si par reci na netu, jsem neco podobnyho ocekaval a tak nejak tajne se modlil, aby to tak tajemne jak nektery filmy dokazou, to zacalo fungovat.. ale bohuzel ;) Na druhou stranu pritelkyni se to libilo velmi, takze treba i ta tvoje by z toho mela stejny pocit.. Bohuzel ty 3 hodiny vcetne reklam jsou skutecne masakr ;)

 

Ja se tesim na to Gran Torino, jeste si chvilku pockam a uvidime, ale zatim me Eastwood svymi rezijnimi kusy nezklamal, tak verim, ze i tohle bude dobra podivana.. Nekdy v breznu by mela bezet kreslena Farma zvirat, kterou si taky rozhodne nemuzu nechat ujit, no a potom jeste s mym oblibencem Willem Smithem Seven Pounds, coz by mel byt taky myslim brezen ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spiderer: Seven pounds je taky dobrý, ale podruhé bych to nemusel vidět, což se o Gran Torinu říci nedá, viděl jsem to už 2x :)

 

Ani jsem nevěděl, že ten Případ... má 170minut, to jsem byl jednou jedinkrát v kině na tak dlouhý film - na Pána prstenů (nikdy více už na film, delší než 120 minut ) , dodnes z toho mám hrůzu, ty dvě reklamy a dupa mne bolela ještě týden i z těch měkkých sedaček, které máme u nás v Cinestaru :D

 

 

Jinak v kině jsem hodně často, snažím se chodit tak 2x, 3x do měsíce...( Štve mě , že občas se vyrojí 5 -6 dobrých filmů najednou a pak třeba i 6 měsíců čekáš na něco, co Tě zase nadchne, momentálně je to ta první varianta - Gran Torino, Případ..., Nouzový východ, atd.)

 

Teď to musím napravit, měl jsem zkouškové období a nebyl jsem už dlouho... Do kina chodím daleko raději, než-li do hospody, nevím proč...

 

EDIT: To bych tam byl taky tak často, když bych mohl skoro ležet :D :D, v Ostravě jsme bohužel ještě hodně za vámi :D :D :D

Upraveno uživatelem Peta-Biker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...