Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Tak včera dva filmy,první Atomic Blonde https://www.csfd.cz/film/418745-atomic-blonde-bez-litosti/prehled/  no opravdu děs běs :frusty:  :frusty:

druhej byl https://www.csfd.cz/film/52975-kingsman-zlaty-kruh/prehled/ a to byl pravej opak, :clap:  :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi ten Brimstone nějak zvlášť nelíbil, teda...

 

Ale mám jinej trabl...všichni tu chválí tu 3 sérii Gomory, a já si ne a ne vzpomenout, jestli jsem viděl jen první sérii, nebo i druhou...nějakej spoilerek by bodnul...ani ČSFD nepomohla...prekérka je to...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já po Brimstonu nemohla usnout, přemýšlela jsem o tom skoro celou noc. Ale protože to byla taková rána na solar, beru to fakt jako to nejlepší co jsem letos viděla. Asi jsem měla dát aspoň trošku varování... ale Guy Pearce je prostě ďábel.

 

No a jestli vám nevadí trochu gore, tak Kosti a skalp aka Bone Tomahawk. Drtivou většinu tam plká Kurt Russel se svou crew, posledních dvacet minut je výživných.

 

Teď to vypadá, že koukám jen na saďárny, ale fakt to tak není, tuhle jsem se rozplývala nad Moanou/Vaianou.

 

Mimochodem - Orla Eddieho jsem viděla včera taky! Mám pro příběhy loserů dost velkou slabost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se mi ten Brimstone nějak zvlášť nelíbil, teda...

 

Ale mám jinej trabl...všichni tu chválí tu 3 sérii Gomory, a já si ne a ne vzpomenout, jestli jsem viděl jen první sérii, nebo i druhou...nějakej spoilerek by bodnul...ani ČSFD nepomohla...prekérka je to...

1.serie synek mafiána hodnej s vlasy,druhá zlej a vyholenej. .,.D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Atomic Blonde...líbilo, takový Jason Bourne v sukni. Charlize je opravdu jedna z mála hereček ktera dokáže zahrat drsoňku tak že ji to věřím. Plus ten 80kový feeling je teď v módě.

 

Bright...Shadowrun převedený na filmové plátno...moje fantasy/scifi dušička v něco takového ani nedoufala. Obsazeni super, prostředí a svět do kterého je film zasazeny je proste skvělý už jen kvuli tomu palec hore. Samotny děj je trochu fádní. Prý už je naplanovane pokračování což je dobře, dalo se z toho vytriskat mnohem víc zábavy si myslím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem viděl Wind River a byl jsem z toho nadšený. Určitě nejlepší film, jaký jsem za dlóóóuhou dobu viděl. Myslel jsem na něj ještě dlouho po skončení, což se mi často u filmů nestává. Doporučuji.

už jsem se bál že jsem jediný. Super film.

 

Jinak teď jsme začali Punishera a vůbec se mi do toho nechtělo bo Marvel/komix/hrdinové a jsem nadšen. Zatím jen 3 díly ale takhle dobře natočenej seriál kde to šlape, dějový linky mají hlavu i patu jsem naposled asi viděl u Homelandu nebo pernikovyho. Za mě 10/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...