Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Better call Saul...zral sem Breaking bad, tohle ma linejsi tempo, ale libi i to i tak. 80%

 

Ballers...v pulce druhe serie uz si troufam rict, ze je to takova hodne slaba verze Entourage. 60%

 

The end of the ****ing world...DOPORUCUJU...skouknul sem vsech 8 epizod na jeden zatah...rekneme neco jako Fargo pro pubertaky. 90%

 

Disenchantment...no videl sem zatim jen par dilu, ale pripada mi ze Matt Groening uz se totálně vyzdimal Simpsonama a Futuramou a tady uz mu dosel dech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám rád Pettera Sellerse, takže za mě super Being there/Byl jsem při tom. U tohoto filmu se opravdu může spojit drama+ komedie najednou, protože to tak je. Scénka s prezidentem USA (komická) a pak zábava na večerním rautu s velvyslancem SSSR (napínavá).

https://www.csfd.cz/film/21144-byl-jsem-pri-tom/prehled/

Skvele, diky za tip.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohu doporučit:

Westworld: Seriál od HBO o futuristickém parku který obývají roboti a bohatí lidé si zde mohou užívat.

2 serie po 10 dílech po 50 minutách.

 

Sherlock:Seriál od BBC:Starý známý Sherlock v novém kabátku.

4 serie po 3 dílech po 60 minutách

 

Dirk Gently's Hollistic Detective Agency: Seriál od BBC:Velice šílený seriál mohu jen doporučit

 

 

Bojack Horseman:Další úžasný animovaný seriál od Netflix od kterého jsem čekal málo a nakonec se z něj vyklubal jeden nejlepší seriál co jsem kdy viděl.

Jen si o tom sami můžete přečíst na čsfd.

5 serie po 12 dílech po 25 minutách.

 

Happy : Velice zábavný akční seriál od Netflix s bývalým policistou Nickem Saxem který musí spolupracovat s imaginární kamarádem malé holčičky kterou se snaží zachránit.

8 dílů po 45 minutách. Druhá serie se už chystá.

 

Hannibal:Úžasně zpracovaný seriál s skvélým dějem.

3 serie 13 dílů po 45minutách.

 

Trollhunters:Přebírám výstižný popis od uživatele Axis na ČSFD

Vemte ingredience z dospělého Hellboye, rozřeďte je do dětinštějšího hávu, přidejte trochu šablonovitého hrdiny, jeho první lásku, tlustýho sidekicka, hromadu perfektních oblůdek a máte tu solidní fantasy animák.

52 dílů po 25 minutách.

 

Big mouth:Další Netflixová animovaná oddychovka se zaměřením na dospívání.

10 dílu po 30 minutách. 2 serie dorazí 5.10.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Odesláno z mého SM-A520F pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Duke 650: Fakt povedenej kousek. Když jsem to viděl prvně, myslel jsem, že jsem to celkem pobral. Teď jsem na to koukal a zároveň něco na noťasu pracovně i nepracovně datloval a řešil; a zjistil, že jsem toho spoustu přehlídnul či nepobral... Chce to zkouknout celý znova a v klidu... A pak v klidu celý znova :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...