Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Ja do hospody skoro nechodim :) Posledni dobou to nejak nevychazi.. do kina se dostanu casteji, tak jednou az dvakrat tydne ;) Nejlepe mi je v Gold Class na Andelu, kde fyzicky cloveka nevycerpa ani 3 hodiny dlouhej film a v klidu si pri promitani muze bastit a pit objednane dobroty a hezky si pritom skorolezet ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjizvená tvář

Ďáblův advokát

Sedm Samurajů

Prokletí žlutozeleného škorpiona

Stopařův průvodce po Galaxii

Včera, dnes a zítra

Conan barbar

 

a mnoho mnoho dalších :thumbsup_anim:

 

edit: a ještě: Jay a mlčenlivej Bob vrací úder, Muž, který nebyl

Upraveno uživatelem Ruda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zjizvená tvář

Ďáblův advokát

Sedm Samurajů

Prokletí žlutozeleného škorpiona

Stopařův průvodce po Galaxii

Včera, dnes a zítra

Conan barbar

 

a mnoho mnoho dalších :thumbsup_anim:

 

edit: a ještě: Jay a mlčenlivej Bob vrací úder, Muž, který nebyl

 

Stopařova průvodce po Galaxii jsem nedávno viděl, že by to teda byl nějaký filmařský počin ale říct nemůžu. Přečetl jsem všchny díly knižní předlohy a strašně jsem se těšil na film, ale byl jsem zklamán. Filmové zpracování nešahá knížce ani po paty. Teda koukat se na to dalo, ale kdo nezná Adamsovu pětidílnou trilogii, tak si film asi moc neužije.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stopařova průvodce po Galaxii jsem nedávno viděl, že by to teda byl nějaký filmařský počin ale říct nemůžu. Přečetl jsem všchny díly knižní předlohy a strašně jsem se těšil na film, ale byl jsem zklamán. Filmové zpracování nešahá knížce ani po paty. Teda koukat se na to dalo, ale kdo nezná Adamsovu pětidílnou trilogii, tak si film asi moc neužije.

tak tak. s knihou to neslo vubec porovnat. ale byla to takova oddechovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To máš jako s Dunou, film taky žádná sláva, i když to byl Lynch. Ono se to asi v rozsahu do tří hodin ani pořádně natočit nedá.

Dunu jsem nevidel ani necetl zato HRAL. a bylo to jedna z nejlepsich strategy. jeee, to byly casy. kua, snad zalozim vlakno, "co jste radi parili aneb stare dobre hry" :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

чистилище - Chistilishche - Očistec

 

Pokud někdo vážně sledoval válku v Čečně a následně Groznem, určitě pamatuje na několik dní trvající boj o nemocnici, který sledovala i naše média. Ruský film z roku 1998 se přímo dotýká 4. 1. 1995.

 

Nedávno tu sice z "nových" ruských filmů na na DVD vyšla 9. rota o Afghanistanu (vyprodaná), ale nemyslím, že чистилище, zcela nezatížené povinnou štětinovskou čečenofilií, tu má šanci na vydání. Takže si ho budete muset objednat nebo jinak sehnat. Každopádně vřele doporučuji.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...