Jump to content

Tip na dobrý film / seriál

Recommended Posts

• Replies 17.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

jako koukal jsme na to nedávno, nechci ti to kazit, ale je to super sračka... moc americký (nesmyslný), ale jako nemyslící voddychovka možná dobrý. Maximálně tě to mile překvapí, ale dost o tom pochyb

Urcite, horrorem bych to nenazval. Je tam par mensich lekacek ale primarne je to o napeti. Je to cisty survival :-)

Ty jo, tenhle film ke mně nikdy nějak zvlášť neproniknul... bylo to hezký, ale že bych to musel vidět dvakrát.....      

Tak jsem rozkoukal "Příběh služebnice" a musím říct, že jsem z toho takový rozpačitý ... včera jsem viděl 5. díl a přijde mi, že se tam vlastně nic neděje. Jako téma zajímavý, zpracování pěkný, ale vlastně jako by člověk koukal na dokument o KLDR ... 

před lety jsem viděl 1. serii tohodle australského seriálu https://www.csfd.cz/film/341562-wentworth/prehled/

V současnosti běží již 7. řada a docela mě to chytlo. Včera jsem dorazil 4. serii.

Postava (ředitelka věznice) zahraná Pamelou Rabe je naprosto dokonalá, ještě teď mám naježený chlupy až na zad... :o

Vězeňské prostředí je vděčné/atraktivní téma.

Dneska zaclo The Boys. Trochu doufam, ze to bude lepsi, nez vsechny ty nudny Marvelovky...

Jo a jeste Orange is the new Black S07. A kdo mel rad Jessicu ze Suits, tak muze zkusit Pearson. A kdo ma rad uchylarny, tak Year of the Rabbit.

http://www.youtube.com/watch?v=UWV9tGXIqPs

Edited by Maxmillian

Komu se líbil Ray Donovan, tak může zkusit Stíny z produkce HBO. 

Mě se to docela líbí. Hodně mi to připomíná Raye Donovana. Akorát s tím rozdílem, že hlavní postava nebydlí na předměstí L.A., ale na předměstí Bukurešti. Chodí v teplákovce místo v kvádru. Místo Mercedesu jezdí v Dacii a místo práce pro židovské právníky, pracuje pro rumunské lichváře... :-)). 

Pro zajímavost dle Wiki - It is the first HBO Europe original series to be broadcast in the United States. 

Edited by FraK

Komu se líbil Ray Donovan, tak může zkusit Stíny z produkce HBO. 

Mě se to docela líbí. Hodně mi to připomíná Raye Donovana. Akorát s tím rozdílem, že hlavní postava nebydlí na předměstí L.A., ale na předměstí Bukurešti. Chodí v teplákovce místo v kvádru. Místo Mercedesu jezdí v Dacii a místo práce pro židovské právníky, pracuje pro rumunské lichváře... :-)). 

Pro zajímavost dle Wiki - It is the first HBO Europe original series to be broadcast in the United States. 

Tak seriál to bezesporu je - je to u toho napsaný a má to díly... Ale jinak to moc děje, neřkuli napínavosti nepobralo. Koukat se na to určitě dá a klidně i napřeskáčku - to je fuk. Aspoň člověk vidí, jak to vymejšlej Rumunové.

To Odhalení bylo dobrý, možná trošku dlouhý. Ale stejně - kam na ty tipy furt kdo chodíte?

Edited by Zmizík

Doporučuji První člověk pro majitele moonwatchů povinný film o Neilu Armstrongovi.

Zvláštní, když si člověk uvědomí, že se prošel v tak neuvěřitelné dálce po Měsíci, a přitom tady u nás v Brně vůbec nikdy nebyl ;-)

Edited by Tomak

Po trech dilech treti serie Strangers Things se musim hodne premahat abych se k tomu jeste vratil a dokoukal to:(

Pod tohle se můžu podepsat.Dal jsem šestý a jsem zralý na  lobotomii .