Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

6 Underground. Docela slušná akční oddechovka. Dalo by se to popsat jako sonda do života horních cca tisíc pod drobnohledem snajperky. Počáteční automobilová sekvence neměla daleko ke klasikám od Luca Bessona. Tedy nic pro náročného diváka, Zmizíkovi bych se to bál vůbec ukázat. Ale já se nenudil.

 

https://www.csfd.cz/film/622395-6-underground-tajne-operace/videa/

Akorat jsem to dojel. Bejt to o 20 min kratsi, bavilo by me to vic. Ale jinak uzasna a oddechova Bayova sra*ka, doporucuju :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak, místní kritici, vnímáte film Big Lebowski?

 

Běželo to o víkendu v bedně. Nikdy jsem to předtím neviděl a řekl jsem si, že si prostě musím doplnit vzdělání. Ten název jsem za život slyšel nesčetněkrát a i z vyprávění různých lidí jsem pochopil, že to bude kultovní věc asi jako Pulp Fiction.

 

Můžu vám říct, že nudnější sranec jsem za poslední dobu fakt neviděl. Fakt mě to nebavilo. Hlášky mi přišly trapný (možná tomu ubíral dabing a v angličtině je to o něčem jiném), ale fakt jsem se u toho trápil a u konce i klimbnul. Rozesmála mě koupelnová scéna s fretkou a mám od té doby chuť někde vyzkoušet koktelj White Russian co tam furt chlemtal, jinak to ve mě nezanechalo nic. I když uznávám, že ta kamera byla místy skvěla a ty záběry psycho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se to ve svy dobe libilo, ale clovek starne, vkus a humor se meni a tenhle film je uz prece jen 21 let starej ...

dneska by me to uz urcite nebavilo (i kdyz par scenek bych asi ocenil i dneska :) ), od Coenu mam mnohem radsi https://www.csfd.cz/film/226762-tahle-zeme-neni-pro-stary/prehled/ nebo https://www.csfd.cz/film/1609-muz-ktery-nebyl/prehled/ .. pokrok nezastavis :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Big Lebowski je klasika a já se u něho bavím pokaždé když ho vidím :-) Ale je pravda, že většina filmů je poplatné době svého vzniku. Třeba Obvyklí podezřelí byla ve své době pecka. Od té doby ho kde kdo vykradl, a když bys ho viděl poprvé dneska, tak taky radostí nevyskakuješ.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dík...slyšel jsi někdo slovo spoiler? :sad01_anim:

S tím si tady hlavu nikdo neláme.

 

....velká škoda že to tak tenkrát skutečně nebylo, šmejdi by si to zasloužili....

   ... naštěstí sem to viděl minulý týden.

:giljotiini:

 

 

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trochu nerozumím, co jsem napsal zle?

Film je fakt v pohodě, pohodový krvavý 2hod. :-) Kdo má rád Ramba, je to jako povinná četba.

Wiki:

Spoiler je informace, která prozrazuje klíčovou část děje (např. rozuzlení)

Na internetu bývá zvykem umístit před pasáže obsahující spoilery varování.

Výraz spoiler je přejat z angličtiny. Doslova znamená ?to, co kazí?. Od slovesa to spoil, ?kazit, zkazit?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě to není klíčová část děje. Že je potřeba Ramba nějak nasrat, aby zvednul vanilky z otomanu je pravidlo už od 2. dílu ...

 

Klíčový podle mě je to, zda na konci umře nebo ne.

Klíčová část to určitě není, jen mě to mrzelo, holka to mohla přežít. Když nad tím dál tak přemýšlím, tak nemohla....potom by ten konec nebyl takový masakr. :-)

 

Jo a paní mámu, jsem pár týdnů zpět vzal na českou komedii Přes prsty a nám se to fakt líbilo, povedená komedie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...