Jump to content

Tip na dobrý film / seriál

Tazatel
 Share

Recommended Posts

Včera jsem viděl Tenkrát v Hollywoodu a potvrzuji, že fakt pecka. Já myslim, že každej trochu znalej historie, byl právě napnutej jak Quentin vymyslí ten konec a udělal mi radost, vymyslel to po svém :) . Takže pecka. 

Po dlouhý době sem zase sjel Policajta v Beverly Hills jedničku (dvojka a trojka neni tak dobrá, ale taky se daj) a pořád se na to nechá koukat, je to něco jako náš Švejk, to taky můžeš vidět pořád. Jinak musim potvrdit, že Olda Kaiser jako dabér Márfiho je vynikající a dělá s tim filmem hrozně moc. Maj točit po dlouhý době 4 tak sem zvědavej.

Jo, časem se nám z toho stal film, bez kterýho se na vánoce neobejdem. Letos bude ale změna, nedáme to na ČT, ale sehnal jsem originál s titulkama. Tak jsem zvědavej jaký to bude.

Poradite prosim, jak je to s Netflixem a titulkama? Anglicke maji u všeho, ceske u kolika cca procent?? A titulky u novinek ?

co říkal mladej tak titulek zatím moc není,je prý lepší orig.Netfix než cz Netfix ,tam je toho míń.

Asi budu muset kouknout. Zaklínače jsem hltal jako knížku, seriál mě nezaujal.

Já to mám dnes tématické-nejdřív Kontiki a večer agenta Bourna. A zase mám v hlavě hodinkové temno.