Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Když už tu byl zmíněn Kult hákového kříže, tak pokud jde o filmy s podobnou tématikou, ještě výše dle mého stojí Svatý boj. Staví na vnitřní rozpolcenosti (či snad krizi identity?) hlavního hrdiny, kterého mimochodem geniálně ztvárnil Ryan Gosling. Více nemá cenu psát, protože to už bych prozrazoval zbytečně moc. Plusové body dávám i za jistou snahu o odkrytí smýšlení a motivace Židů obecně a zejména pak za dle mého skvělý závěr filmu. Jo, a Summer Phoenix je (tedy přesněji řečeno byla v čase natáčení filmu) fakt až neskutečně nádherná ženská!

 

PS: Jestli si to chcete fakt užít, tak nečtěte ten oficiální text distributora na ČSFD. Takřka vždy spolehlivě vykecá až nepříjemně moc z děje filmu...

 

331981_67e7cb.jpg?w700

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Konečně jsem se dokopal ke shlédnutí filmu Nákaza, který už mám pár dní stažený na disku. Výborný soundtrack, žádné citové vydírání, takřka dokumentární charakter, solidní dějový spád a více než aktuální téma. Soderberghovi tleskám (nejen za anticipaci) a pokud film neznáte, vřele doporučuju ke shlédnutí.

Upraveno uživatelem LukeD
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď na ČT2 Velký útěk

 

Velkého útěku z tábora Stalag Luft 3 z 24. na 25.3. 1944 se zúčastnil mj. i český radiotelegrafista 311.čs.bombardovací perutě F/Lt Arnošt Valenta...  také P/O bedřich Dvořák a F/Lt Ivo Tonder, ti zázrakem přežili...

 

Upraveno uživatelem Lynx12
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Altualizace meho snazeni o zaceleni propastnych nedostatku v oblasti moderni filmove tvorby.

 

Twin Peaks

Puvodni serial skvely! Fakt jsem byl nadseny...minimalne do pulky druhe serie, pak uz zaclo hodne Lynchovatet, ale dobry. Hltal jsem to jednim dechem a ty postavy miluju :D

 

Nasledoval film. To uz bylo trosku uchylnejsi, ale slo to. Konecne holky ukazaly kozy!

 

Aktualne 3. dil noveho serialu. Jima me neblahe tuseni, ze uz je to prilis extravagantni. Nevim nevim kolik casu tomu jeste dam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co byste doporučili na Netflixu? Seriály, filmy, dokumenty, standupy...

 

Dojeli jsme Sex Education, Narcos, mám rozkoukaný Mexico, Explained, Disenchantment, viděl jsem pár dílů Mind Hunter a nebaví mě to. Klasiky jako Black Mirror mám sjetý, o Stranger Things vím. Čekám teď na druhou sérii Gervaisova Afterlife.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...