Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Včera jsem si pustil novou Justice League Zacka Snydera.
Ač nejsem žádný velký fanda komiksáků, mně se to líbilo. Vlastně moc. A to i přes celkem brutální stopáž 4 hodin!
Mam Snyderův rukopis docela rád. Stylizace, atmosféra, barvy, hudba (!). I předcházející Batman v Superman mi přišel víc než solidní, navzdory ne tak bombastickým hodnocením napříč internetem.
Takže za mně palec! A Steppenwolf rulezzz, nejlepší záporák ever

https://www.csfd.cz/film/865049-liga-spravedlnosti-zacka-snydera/prehled/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Maxel napsal:

Včera jsem si pustil novou Justice League Zacka Snydera.
Ač nejsem žádný velký fanda komiksáků, mně se to líbilo. Vlastně moc. A to i přes celkem brutální stopáž 4 hodin!
Mam Snyderův rukopis docela rád. Stylizace, atmosféra, barvy, hudba (!). I předcházející Batman v Superman mi přišel víc než solidní, navzdory ne tak bombastickým hodnocením napříč internetem.
Takže za mně palec! A Steppenwolf rulezzz, nejlepší záporák ever emoji2.png

https://www.csfd.cz/film/865049-liga-spravedlnosti-zacka-snydera/prehled/

Jsem velký milovník světa kolem superhrdinů už od malička, jestli DC či Marvel, mi je jedno.. 

Min týden jsem skouknul i tuto věc na 4x a musím říct, že se mi to opravdu líbilo, jak jsou postavy postupně vykresleny, záporák, atmoška a ten záporák - za mě super, škoda že se pokračování asi nedočkáme... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, semi001 napsal:

Jsem velký milovník světa kolem superhrdinů už od malička, jestli DC či Marvel, mi je jedno.. 

Min týden jsem skouknul i tuto věc na 4x a musím říct, že se mi to opravdu líbilo, jak jsou postavy postupně vykresleny, záporák, atmoška a ten záporák - za mě super, škoda že se pokračování asi nedočkáme... 

Hele prosím tě, u nás se tyhle filmy mají tak, že syn je zbožňuje, mně to nevadí ani to nežeru, žena to vyloženě nerada.

Takže u nás je dycky "problém" najít něco, co je žena pro syna zkousne z hlediska jeho 9 let. Chápu, že každej to má jinak, ale u nás třeba Avengers, Ironman atd, dál třeba samozřejmě SW, prochází, ale např. Nolanův Batman zatím ne. Takže otázka, než se do toho pustím, kam zařadit tenhle film?  Dík.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, warann napsal:

Hele prosím tě, u nás se tyhle filmy mají tak, že syn je zbožňuje, mně to nevadí ani to nežeru, žena to vyloženě nerada.

Takže u nás je dycky "problém" najít něco, co je žena pro syna zkousne z hlediska jeho 9 let. Chápu, že každej to má jinak, ale u nás třeba Avengers, Ironman atd, dál třeba samozřejmě SW, prochází, ale např. Nolanův Batman zatím ne. Takže otázka, než se do toho pustím, kam zařadit tenhle film?  Dík.

 

Podle mě spíš ne, asi je na to malej, pokud Nolanuv Batman je špatně, toto bude pravděpodobně také.. 

Já čumím na komix co si pamatuji, ale za mě takové filmy nebyly, první film co jsem viděl hraný byl Spiderman, a to sem měl už 15let - tenkrát to byl splněný sen, neb spiderman byl pro mě TOP :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Maxel napsal:

Včera jsem si pustil novou Justice League Zacka Snydera.
Ač nejsem žádný velký fanda komiksáků, mně se to líbilo. Vlastně moc. A to i přes celkem brutální stopáž 4 hodin!
Mam Snyderův rukopis docela rád. Stylizace, atmosféra, barvy, hudba (!). I předcházející Batman v Superman mi přišel víc než solidní, navzdory ne tak bombastickým hodnocením napříč internetem.
Takže za mně palec! A Steppenwolf rulezzz, nejlepší záporák ever emoji2.png

https://www.csfd.cz/film/865049-liga-spravedlnosti-zacka-snydera/prehled/

Musim rict, ze je to mnohem ucelenejsi ne puvodni Whedonova verze. Dej dava vetsi smysl, postavy jsou vice prokreslene, ale na 4 hodiny je toho ve filmu malo. Celou dobu jsem mel pocit, ze Snyder se nechava hodne unaset svym egem. Spousta zbytecnych zpomalovacek a radoby epickych zaberu, ktere dej akorat natahovaly, veskera akce stylizovana do temneho prostredi a vrcholem byl debilni format 4:3. Jako sestrihat to na 3 hodiny, byl bych mnohem radsi.

Dejove to bylo lepsi nez minule a davam palec nahoru. Ale spousta minel ve stylu WW prohazuje cloveka zdi (zabiji ho pred detma) a zaroven riskuje zivoty rukojmich i lidi dole na ulici. Alfred behem nejvetsi akce dela na aute... trapny rozhovor Batmana a Jokera ve chvili, kdy se maji utajene proplizit k nepriteli. Rozhovor MM s LL jen proto, abych tam narval dalsi postavu z komiksu, ktera vlastne nic nedela... atd.

Takze suma sumarum, super pocin od DC, ale zaroven neustale nenaplnena ocekavani. Marvel to umi proste lepe. Na druhou stranu, v DC mam velmi rad jejich kreslene universum (asi nejlepsi zastupce "The Flashpoint Paradox").

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...