Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Tak mám za sebou první díl Nadace. Znělka taková typicky Star Trek-Netflixová, stejně jako barevné a ženské  obsazení hlavních rolí. K hereckým výkonům se neumím vyjádřit. Co se týče dějové skladby, tak ta je v řadě bodů hodně urychlena a modifikována. Spíše bych řekl, že děj je knihami volně inspirován.  Zatím ale nemám pocit, že by se s předlohou zacházelo s nějakou neúctou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bavilo mě tohle: https://www.csfd.cz/film/573072-paul-hollywood-evropou-na-4-kolech/ 

Dokument, ve kterém jakýsi anglický šéfkuchař, kterého neznám, jezdí po Itálii, Německu a Francii, představuje jejich slavné automobilky a jejich modely, řeší, jaké jsou rozdíly v přístupu k autům a řízení apod. 

Je to zároveň o autech (já rád), něco málo historie (já rád) a cestopis (já rád).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem byl na novém Bondovi.  Moje doporučení - nechoďte do Imaxu. Některé části filmu byly nasnímané Imax kamerou a vypadají super, ale některé části filmu nebyly nasmínámy IMAX kamerou a v páté řadě vidíte místy jednotlivé "pixely" a celkově obraz v těchto pasážích stojí za prd... při pohybu dost trhaný.

Jinak film je důstojné rozloučení, samotný konec je po americku natáhnutý k tomu diváka zahltit emocemi. Přijde mi, americká snaha o více emocí je leckdy dosažena pomocí laciných triků typu dítě v ohrožení...

Ale jak jsem psal - je to důstojné rozloučení s Bondem, který je ještě relativně konzervativně v pořádku.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

The Fall. Pád. 
https://www.csfd.cz/film/321550-pad/prehled/

Netradičně přes 3 série pokračující děj kriminálního drama. K tomu z pohledu nejen poulís, ale i vrahouna. 
Angláni tady hodně dobře zaváleli! Tleskám. A rozhodně nejen kvůli skvělé Gilian, která zraje jako víno. Ale co si budem, dívá se na ní pořád dobře :)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem také zahlédl nového 007 a po tom co jsem viděl QoS jsem myslel že horší Bondovku už nenatoci.Ale jak jsem měl možnost shlédnout,tak jsem se seredne spletl. A přitom dodržet základní rysy všech Bondovek a dát Ramimu více prostoru,mohlo to bejt fajn. Za mě totální a zbytečný odpad


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...