Jump to content

Tip na dobrý film / seriál

Tazatel
 Share

Recommended Posts

V 18. 11. 2021 v 16:11, Frantik napsal:

Dal jsem noveho Bonda a sračka nejvetsi. Nevim jestli me vic srala cerna paní s prdelí jak štýrskej valach, ktera vozi Bonda na skutru, nebo v podstate absence hlavniho padoucha, kterej tam je ve trech scenach, nebo dementni sahodlouhe kecy vo hovne, anebo to ze tam furt serou nejakou jeho minulost, jeho léta v děcáku, tety a strejdy a pseudobratry a bejvalky a ted i maleho bastarda................a samozrejme dementni heroinovej song jako ustredni pisen. Tak nevim, co bylo horsi.

No ale mam to za sebou a vodplivnout jsem si musel. Ted bezi v normalni TV serie Jason Bourne a ten to žezlo proste prevzal 🙂 

V noci jsem to přežvejkal a dávám Ti za pravdu ve všech bodech. Jeden navíc přidám a to rozuzlení. Dovolím si parafrázovat paní Millerovou: " Tak nám zabili Bonda!" Na druhé zamyšlení, zaplať pán bůh. Představa, že by tohle utrpení gradovalo dalším dílem v současným rádobykorektním světě je děsivá.

Taky jsme si Bonda vcera s pani pustili a z tech 2 hodin a 43 minut jsme krome nekolika minut trpeli snad celou dobu (oba). A tak nejak doufame, ze to nebude pokracovat i kdyz tusim, ze se toho stejne jeste nekdo chyti a v dalsim dile budou pobihat jeste divnejsi stvoreni, nez v tomhle.

A Red Notice bylo taky zoufaly.

Zdravím pánové. Neporadil by mi prosím někdo název horroru, kdy ve sterém hotelu uklízí vězni a nějaký úchyl je vraždí a bere si jejich oči. Google mi neporadil. Díky moc za odpověď.

Edited by leon

před 8 minutami, Maxel napsal:

Skvělej Netflix dokument o zdolání všech 14 osmitisícovek během jednoho roku, resp za 7 měsíců.
Určitě pro @African, pokud jsi ještě neviděl ;)

https://www.csfd.cz/film/1101654-14-vrcholu-nic-neni-nemozne/prehled/

Yes, luxusní snímek 👍

Jo, La Casa de Bordel. Škoda. 

Skouk sem další korejskej club bizzare. Peklo / Hellbound. 
Navzdory hodnocení sem to bez újmy na zdraví dokoukal, a místy si to celkem užil — v dobrym, i špatnym. 
Je tam hodně pytlovin, a rozhodně promarňenej potenciál docela dobrýho námětu. Resp. uvidíme, jestli to napraví a někam posunou v druhé sérce; jestli bude. 
Každopádně furt lepší, než ta kktina s šaškama v červenejch kombinézách teď v poslední sérii. 
https://www.csfd.cz/film/1081411-peklo/prehled/

Edited by Maxel