Přejít na obsah

Tip na dobrý film / seriál


Doporučené příspěvky

Tak já mám takovej antitip. Dlouho jsem se těšil na film o J. A. Smíchovském, moc zajímavej hajzl, vlastně by úplně stačil tak trochu dokument, čeho to prase bylo schopný. Krásná ukázka toho, že inteligence nejde ruku v ruce s charakterem... 

No, tvůrci to z mýho pohledu pojali,  jak když chtějí natočit nějakou úchylárnu od Kafky, chvílema mě z tý psychedelie skoro bolela hlava, nicméně mezi vším tím "uměním" se víceméně ztratil příběh, kterej byl zajímavej, přesto, že Arved byl zmrd.

Což ale nakonec může bejt tip pro ty, kterejm se to takhle líbí, Spáčilové na csfd byli skoro nadšený 😇

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám na třetí řadu Jacka Ryana a je to utrpení, že si skoro hryžu nehty a bulvy mám už asi vyosený od neustálého protáčení nahoru. Akční scény ok, ale tolik nelogických kravin v každém díle, aby člověk pohledal.

Upraveno uživatelem Muffik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Muffik napsal:

Koukám na třetí řadu Jacka Ryana a je to utrpení, že si skoro hryžu nehty a bulvy mám už asi vyosený od neustálého protáčení nahoru. Akční scény ok, ale tolik nelogických kravin v každém díle, aby člověk pohledal.

Souhlasím, že ta 3. řada byla nejhorší a taky jsem jí přetrpěl a proklikal.
Vadilo mi už jen, že všichni mluvili anglicky a i nějak hůř hráli. Přitom v předchozích dvou výborných řadách se ve Venezuele mluvilo španělsky a v sýrii tim jejich salam alejkum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 1. 1. 2023 v 22:59, dtx napsal:

Dnes jsem narazil na toto:

https://www.csfd.cz/film/658031-heidiland/prehled/

To bude podobná blbost jako Kung Fury, nebo Iron Sky. Už se těším až se na to zítra kouknu.

Céčko jak Brno. Kultovka z toho asi nebude, ale ztracenej čas to rozhodně není. Doporučuju sledovat ve více lidech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na netfliksu vcilkom jezdime Kominskeho metodu. Zatim koncime 1.radu a je to uzasna prdel. Douglas a ten dedek z little miss sunshine, to nema chybu. Plus danny devito jako urolog, ty vole ja to asi davam jako nej seros od neflixu. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...