Jump to content

Tip na dobrý film / seriál

Tazatel

Recommended Posts

• 2 weeks later...

Já se právě vrátil z kina. Byli jsme s kolegama z práce na Vocasy na tripu. Šli jsme na to, neb když jsme byli minule na Sisu, dávali na to před hlavním filmem trailer a my se shodli, že na to musíme jít....

No co vám budu povídat. Jestli máte rádi přízemní humor plný vulgarit, sexu, prcání, sraní a hoven (ale jenom psích, tak to není tak hrozné), běžte na to. Je to totiž fakt super nářez!!! 

Před shlédnutím doporučuju kuknout na trailer, ať víte jestli je to pro vás. Dost to napoví, jestli se budete bavit...

Edited by mAra_

Další nečekaná lahůdka, nechápu to "nízké" hodnocení na čsfd. 🙂
Když si zasouloží Rambo 1 a 3, Pulp Fiction a 1944 Přinuceni k boji tak to zákonitě musí bejt výborný film.
Já jsem spokojený a dávám 85%
-5% dávám za tu T-55 která v roce 1944 asi ještě po Laponsku nejezdila.

Sisu (2022) | ČSFD.cz (csfd.cz)

image.png.f06a7bf18d9a31de1aa1e9089c7ec93b.png

• 2 weeks later...

Mě ti Vám kluk hódně dlouho ukecával asi tušíte na co 😅 Říkám co bych pro kluka neudělal, obětuji se dobrovolně a povolil jsem, ani mě tam nemuseli táhnout v řetězech. A při mém velkém překvapení, já se Vám u toho normálně fantasticky bavil... ať si říká každý co chce, dle mého názoru to úplně pitomý jako některá česka rádoby umělecká díla prostě není.... zábava, trochu sprostá pro dvanáctiletého kluka, ale myslím že ze školy už toho mají v rukávu mnohem víc. Ještě zkusit tedy ten trezor, zdali bude na Pateky 😂

DSC_5269.JPG

• 2 weeks later...

Náhodou jsem narazil na Netflixu na polský film Mastičkář a i přes delší stopáž jsem se od něj jaksi nemohl utrhnout. Je to už třetí remake filmu z roku 1937 a i ta předchozí zpracování mají na CSFD 74% a 84%.

Jen mi přijde smutný, že Poláci už léta natáčí lepší filmy než my... no, holt je jich víc...

před 4 hodinami, ragu napsal:

To máš teda kritéria nastavený hodně nízko. Já tenhle novodobej Dallas pro lepší lidi nedal ani do půlky série.

To asi jo, netvrdím, že ne. 

Tak napiš co by jsi doporučil Ty, rád se nechám inspirovat.