Přejít na obsah

Thajské Seiko limitky


Chumpus

Doporučené příspěvky

Presne. Originalne rucky v zltom zlate by boli delikatesa a cele tie hodinky by boli fajne. Pre lazenskeho svihaka teda. Pre nas dvoch nie. Na lazenskeho svihaka som ja chlpaty prilis a ty prilis malo.

 

To si ma ešte nevidel so zdvihnutými rukami a v tielku bez rukávov. Inak, už sú ku nim aj vkusné doplnky. Čierna ručička už nestrháva toľko pozornosti :D

 

post-957-0-64049900-1472650537_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 234
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Thajsko mám rád, je to blízko, a lidi jsou tam fajn ... turistů sice přibylo, ale celkově je to pořád dobrý. A "spicy" kuchyni miluju :D

 

Takže to vlastně bylo jednoduché, letenky jsou levné a výlet spojený s nákupem vždy potěší. ZIMBE želvy jsou tedy doma a naživo musím říct, daleko lepší než jsem čekal. Satin finish je perfektní a lupa na safírovém sklíčku mi přiblíží jaký je den a datum dostatečně. ... A teď obout na šedou gumu a vzhůru do vln moří a oceánů. ! :D

 

 

 

... snad si nesiel kvoli Zimbe na dovolenku? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som ten zázrak dnes videl naživo. Za normálnu cenu sú prakticky vykúpené priekupníkmi a zrejme aj šťastnými majiteľmi z prvej vlny, ktorí si ich už skrášľujú vkusnými remeňmi. Aktuálne som ich pod 90.000 THB nevidel nikde. O zľave sa baviť nechcú a strúhajú útrpné výrazy. Osobne ma nijak neohúrili a čierna ručička je v reále ešte čiernejšia, než na fotkách. Trochu ich oživuje a je možné, že s čisto zlatými ručičkami by boli ešte menej zaujímavé, než sú teraz. Názory sú subjektívne, samozrejme.

 

Urobil som pár fotiek, ale občan za pultom hneď začal vykrikovať, tak sa mi ako-tak vydarila iba jedna.

 

post-957-0-44402400-1472729146_thumb.jpg post-957-0-29424900-1472729194_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se libi cele, ze jsem caklej to se vi :) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi to, nebo je u Zimbe MM300 ten tisk (pěti řádků textu a rámečku datumky) přes plastickou giloš ciferníku dost mizerný? Z té makrofotky mám pocit, že je malá vrstva barvy nebo byla použita nevhodná technologie potisku reliéfního podkladu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak uz vypadaji kurna lepe!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...