Přejít na obsah

Thajské Seiko limitky


Chumpus

Doporučené příspěvky

Našiel som pred chvíľou dobré zhrnutie, naozaj človek chápe aj bez prekladu.
https://watchworldwide.net/seiko-prospex-real-thai-collection-limited-edition/?fbclid=IwAR1vn2Rukokt3KLxKod7Wr-GTxqbkr61bcCsH5i6C-z4cvyUJ9bLlgnUoZ0

Určite to nie je pre každého. Osobne mám thajské limitky rád odjakživa. A teším sa, že po postupnom úpadku série Zimbe do bezmocnosti, v ktorej sa žralok stretáva so samurajom, chaluhami a šildkrótou, sa Thajčania pozreli k sebe domov. Naozaj sa inšpirovali svojou krajinou a kultúrou a celkom sa im to podarilo.

Z môjho osobného pohľadu dokonca trafili veci, ktoré mám v Thajsku rád. Okrem bábkového divadla, na ktorom som nikdy nebol. Ale je tam môj obľúbenec Tosakanth, Andamanské more, trocha Loi Kratongu. No a aj môj favorit Phi Tha Kon z Dan Sai, okolo ktorého som sa už niečo počas mojich potuliek Thajskom najazdil. A tie Sumá nevyzerajú úplne najhoršie :)

 

edit: pozerám, že to už je rok a pol, mrchavá korona...

 

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 234
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Som si to trochu nechal rozležať. Sumá mi vychádzajú ako najzaujímavejšie. Turtle celkom fajn. Moderné monštrá nemusím, aj keď farebne sa mi celkom zahovárajú. Na čiernom koňovi zelených Samurajoch mi bohužiaľ vadí sračková guma, čo kedysi vyrobili na nejakú zálesácku street sériu a teraz ju nenápadne cpú ku všetkému. Inak nie sú zlé, aj keď Samuraje sa mi viac páčia pôvodné. Ale to platí aj o Sumách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Spongebob napsal:

jen už by mohli upustit od té oldskul vlnkované gumy a začít dávat tu rovnou fajnovou co teď dávají k Samurajím Mantám třeba.

Tu vlnku jsem měl kdysi na STO želvách a fakt se mi to nelíbilo.... ale je to jen názor.

Vlnky u mňa v pohode, ale mohli by do balenia dávať rovno dvoje hodinky, nech človek nemusí prehadzovať železo s gumou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tady pokud by to někdo chtěl v kompletu 😁 Jinak nenašel jsem jediný kousek, co by se mi nelíbil, škoda, té dostupnosti! 

https://www.chrono24.cz/seiko/seiko-zimbe-limited-edition-collection-full-set-13-pieces-new--seiko-coasters--id16513915.htm

IMG_20210830_004244.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 4. 9. 2021 v 21:52, McStinger napsal:

Tí vtáci ešte nepustili do sveta dve limitky s obrami a už pytlíkujú nejaký ďalší obrí model. Ak sa rozbehnú, to zas bude farieb. Obrov je v Ramayane dostatok.

241130918_10159708097826407_2906100232141172175_n.jpg.53751c1063680107362410e036331084.jpg 241110458_10159708097896407_2703349241651344349_n.jpg.1b2ad76d13e7933a3f7697702e0b70db.jpg

 

Fakt nevím, jak to pojmout. Zrovna tyto jsou na pohled pro mě moc hezký hodinky. Na druhou stranu si říkám, proč sakra z úspěšných potápek typu Samurai, Sumo, Monster, dělají pokusné králíky pro tento typ limitek a chrlí to horem spodem v podstatě jako fashion watch? Asi bych byl mnohem radši, když by klasiku nechali klasikou s ohledem na maximální funkčnost a pro barvami zářící limitky jim designéři navrhovali nová pouzdra. Ale zase, nikdo mě nenutí to kupovat, tak ať si se svými produkty dělají, co uznají za vhodný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...