Přejít na obsah

Čísla nebo indexy?


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jo a ještě teda musím obhajovat ty ručky, včetně mercedesí bez mercedesu. Jsou tenký a krásně do špičky, což v kombinaci s šedesátkovou stupnicí na číselníku je perfektní pro odečet času. Mně se prostě tenhle číselník a ručky oproti domu divers s mikro číslicema a mohutnejma ručkama líbí mnohem víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník LukeD

Jednoznačně čísla - ten ciferník na mne působí takovým vyváženějším a klidnějším dojmem. Škoda těch ručiček, které vypadají, jako by každá byla z úplně jiných hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Indexy :clap: ...protože nemám rád hnědou, minutová ručička je z jiných hodinek a pokud to mají být potápky, tak na ty patří indexy...Na druhou stranu pokud je chceš univerzálnější, tak ty čísla dávají větší smysl a pravda je, že jsou čitelnější...ale za mě by vyhrály indexy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě u indexového cifru nesedí ručky, jsou mohutnější, než by měly být (nebo by mohly být širší indexy). Na JaRooNově postu je vidět, jak ručky proporčně líp sedí k číslicím, je to vyváženější. K indexům se více hodí ty pseudomercedes ručky. Šel bych spíše do číslic, i když mě po dvou letech arabské číslice začaly nudit a vyměnil jsem cifr s čísly za indexy. No pak babo raď. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...