Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Rob samozrejme ako chceš. Ide mi o to, že ak niekto chce niečo prihodiť ako novinku, nemá šancu dohľadať, či to tu už nebolo. Alebo niekto hľadá na fóre konkrétny model a samozrejme ho nenájde. Ak je to v linku, alebo scane, tak dtto. Nie tak dávno si ostro kritizoval Snowa za niečo podobné, to len pre osvieženie pamäte :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj.  :cheers:  nazvy budu, v noci som mal na vyber, bud doplnim vsetky nazvy modelov, alebo pomozem holke objednat novu kabelku... samozrejme, ze som hned zacal googlit zive fotky tej kabelky, aby si priatelka urobila predstavu aka je hnusna a nekupila si ju. Pssst dnes uz viem ze meno, ktoreho nevyslovujeme, nekritizujeme , aby sa nevyplasil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm, tak z těch pětek mě skutečně zaujaly snad jen ty 563, jak jsem psal. ale budou to krávy velký vzhledem k datumovce zhruba v polovině poloměru ciferníku.

 

Tak to jsou moje slova. Nejspíš proto, že v nich vidím moje vysněný Damaska. Nebýt tam ta vnitřní "luneta" byly by vypadaly určitě ještě o chlup lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to nový model. ale novinka to je docela velká. V New Yorku před pár dny otevřeli Seiko butik

 

http://forums.timezone.com/index.php?t=msg&th=2063275&start=0&rid=127238

 

Mají tam víceméně všechny řady, takže lze porovnat třeba nové SD tuňáky s Emperor :)

 

Seiko-029.jpg

Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Alda

Kdyz je vidim takhle vedle sebe, tak bych sahnul po Emperor, coz me samotneho prekvapuje, pac na fotkach se mi SD Tuna hrozne libi. Na zivo to muze byt jinak.

Kurna, ja se divim Instante, ze si je dal pryc, jsou vyborne.

A kde maji SBDX001 ? Ty by tam nemely chybet...

Upraveno uživatelem Alda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...