Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Toho zase bude, kdo na to má vydělávat...se člověk vykašle na Elton a vtáhne ho Seiko...o těch niga-želvách se už ví něco bližšího? Těma bych začal...

 

Myslím, že jsem někde zahlédl, že jsou jen pro Asii.

 

takze bye bye MM300?

Budeš prodávat, nebo myslíš, ze skončí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že jsem někde zahlédl, že jsou jen pro Asii.

 

Budeš prodávat, nebo myslíš, ze skončí?

 

ja MM300 nemam, skor ci neprikupit.. podla mna skoncia, uz sa o tom dlho hovori, ktovie. ak planuju toto tak nevidim nejake rozumne miesto pre SBDX017 (kaliber/cena). Ale u nich je vsetko mozne :)

 

toto mi nejde do hlavy - to oznacenie. JDM model s tym istym oznacenim bola 500ks limitka 62mas reissue (japan only - u nas SBDX019). Teraz ma to iste oznacenie uplne iny model. + spravne vidim zlatu sekundovku? divne..

post-4112-0-39768000-1514467515_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja MM300 nemam, skor ci neprikupit.. podla mna skoncia, uz sa o tom dlho hovori, ktovie. ak planuju toto tak nevidim nejake rozumne miesto pre SBDX017 (kaliber/cena). Ale u nich je vsetko mozne :)

 

toto mi nejde do hlavy - to oznacenie. JDM model s tym istym oznacenim bola 500ks limitka 62mas reissue (japan only - u nas SBDX019). Teraz ma to iste oznacenie uplne iny model. + spravne vidim zlatu sekundovku? divne..

Obráceně. U nás to byla SLA017, u nich SBDX019. Takže to sedí.

Nevím, jestli skončí, nic jsem o tom neslyšel. Každopádně se poptám. Nedávalo by mi to smysl. Tohle je prostě jen limtka, stejně jako byla ta modrá pro Německo/Thajsko. Ale známe Seiko, že...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle taky vypadá dobře... (zdroj: WUS)

Už aby byly screeny katalogů.

 

 


We're getting 9F quartz GMT calibre (in three models, black or blue with fixed 24hr outer bezel and a green (?) dial with inner GMT chapter ring) (green L.E.)
An SBGE201 variant on orange rubber L.E.
A new SBGT quartz day/date on jubilee L.E.
A brown/orange coloured SBGR L.E.
Two more dual-tone sports SBGC thingos but with blue ceramic instead of black (on the inner bracelet links too) L.E.
Another SBGM221 variant on 2 leathers L.E.
Three more hi-beat SPECIALS on leather with what I *think* is a return of the SBGL00x case (with the scalloped lugs) - Pt, 18KYG and SS all L.E
Three more 44GS spring drives on bracelets, one L.E. two tone (like the 44GS hi-beat two tones they did earlier this year)

Upraveno uživatelem Chumpus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...