Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

super, tak to si asi nenechám ujít. základ v ikonických SKX je geniální tah, nepřekonatelné pouzdro.. vypadá to na poctivé indexy, jen lumibod na lunetě logicky nebude, jak je u pětek standard. monster pouzdro před lety taky aplikovali na wr100, ale tady mi to sedí víc.

už se těšim. i to nový pětkový logo se mi líbí.

tedy, už to fakt chce něco novýho i pro nás, obyčejné lidi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oni ich asi povýšiť nemôžu, museli by ich aj cenovo vytiahnuť k turtle a to by bol brutál skok. U turtle na to išli postupne, možno aj to bol účel toľkých modelov. A keďže nemôžu s cenou hore, tak cena zostane, prdnú na ne sunburst, škaredé logo a je hotovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne to som čakal a chcel som napísať, aby to nikto nevyslovil :). Neriešim päťky, to sú fajn hodinky. Riešim Seiko bez päťky, tam už nie je kam sa pohnúť smerom dolu.

 

edit: ak si teda nechú podtrhúť ten baráčik, ktorý postavili

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne to som čakal ...

No ale dosud vyráběné Skx jsou směrem dolů a tam by i zůstaly, mi řekni, jaký náklady na výrobu by razantně zmenily jejich cenu. Spíš to vidim tak, že Seiko bez pětky už dolu prostě nechce a chce jen nahoru. Ale ta díra tam zůstane. Mimo to, řada s pětkou je úplně normální rada stejně jako s ixkem a td. Jen je ta nej...levnější...jednodussi, jak kterej model. Takže ji nelze odtrhnout od Seika.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechtěli jsme X, tak holt mame S.. trochu padající a trochu supermanovske..

 

ja vim, ma to byt pětka, ale vidim S.. stejne jako to ma byt PS, ale kazdy vidi X... Takove tajnustkarske.. :-)

 

Reknu asi kravinu.. na hodinkach mam rad pravidelnost.. orientaci do krize 3, 6, 9, 12.. soumernost.. čitelnost... Potapkovou jednoznačnost.. a padajici loga a kurzivy na hodinky nepatri ..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...