Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Mam to sem vubec jeste kopirovat.. je jasne, ze jich bude hodně.. tohle je jen prvni varka... Nektere jsou hezke (coz je proste dano tema tradičníma ruckama a genialnim pouzdrem)..

 

no jestli bude taky nějaký jiný pouzdro... tak jsem to myslel. jasněže to sem dávej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, rozpadat... na mě to spíš působí, že to padá. Pravou stranou dolů, je to zkrátka z kopce. 

 

Ono to už redesign chtělo. Ale tahle diagonální věc ořezaná erbem se bude vždycky bez ohraničení "rozpadat".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Starý erb pětek se mi nikdy nelíbil, tahle modifikace loga mi přijde jako zlepšení, já tam vidím podobnou agresivitu jako u "X", lehká asymetrie ani neuzavřenost mi nevadí. Co mne ale hodně mrzí, je degradace SKX na pětkovou úroveň. Uvidíme, jestli zachovají 200m WR a šroubovací korunku, já to nepředpokládám. V trojici SKX-želvy-samuraie bych dříve vždy sáhnul po SKX kvůli geniálně jednoduchému a osobitému pouzdru. Byl to pro mne signifikantní etalon Seika. Zde velmi povedená recence kolegy: http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/125064-seiko-skx007-legenda/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 V trojici SKX-želvy-samuraie bych dříve vždy sáhnul po SKX kvůli geniálně jednoduchému a osobitému pouzdru. Byl to pro mne signifikantní etalon Seika. 

naprostý souhlas. ale pokud tohle pouzdro přežije aspoň v pětkách, tak ok. wr bude 100 předpokládám, jako tady u těch "monster": https://www.creationwatches.com/products/seiko-automatic-watches-69/seiko-superior-automatic-srp445-srp445k1-srp445k-mens-watch-4041.html

 

 jak už tyhle nářky tady několikrát padly - lepší indexy, strojek 4R, +možná další barvy = a skx mohly pokračovat jako nejlepší lowendseikopotápky další a další leta.

Upraveno uživatelem lub
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já to napíšu potřetí nebo možná počtvrtý :) WR bude 100 m, jsou to pětky.

 

SKX007 tu byly přes 20 let (pořád nemám potvrzený, že končí), v oběhu jich je pořád dost, šanci k pořízení tak má každý. Jestli končí, tak to jejich status legendy jen posílí.

 

Nový pětky jsou pětky. Nemá smysl to brát jako náhradu skx. Pětek, který vycházely z designu výše postavených modelů, bylo víc, není to nic novýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale Seiko to je důstojný a respektovaný kolos, určující velkou část chodu hodinkového světa.

 

Taky můj dodavatel náramkových hodinek, takovou čest nemá jen tak leckdo ;o)

 

A ta inspirace, tu tam vidím, nerad....

 

post-65844-0-59859700-1554907610.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

šroubovací korunka s extra dlouhým závitem, aspoň pět těsnění, WR min 500, lumi jako prase a cenu vidim do 80 dolarů. prostě pětky.

Na 2. stranu v minulosti tu byly pětky se závitem, 200m WR a svítily víc jak Monstra.

post-11518-0-44174800-1554907745_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SKX007 se mi vždycky z fotek strašně líbily a zároveň mi na nich ne úplně vše sedělo proto jsem je nepořídil. Jsem tedy hodně zvědavý na tu novou novější verzi 2019 až vyjde. Mě by se na nich moc líbila jednoduchost co dali do nových Monster např. jen malý čtvereček na číslici datumovky s kyklopem výraznější lesklejší ručky = hned to působí vše svěžeji moderněji.

Hodinky žádné už delší dobu nemám a začíná se mi stýskat, dobře načasované :)

Upraveno uživatelem hmpf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SKX007 se mi vždycky z fotek strašně líbily a zároveň mi na nich ne úplně vše sedělo proto jsem je nepořídil. Jsem tedy hodně zvědavý na tu novou novější verzi 2019 až vyjde. Mě by se na nich moc líbila jednoduchost co dali do nových Monster např. jen malý čtvereček na číslici datumovky s kyklopem výraznější lesklejší ručky = hned to působí vše svěžeji moderněji.

Hodinky žádné už delší dobu nemám a začíná se mi stýskat, dobře načasované :)

Jaká nová verze SKX má vyjít? Jsem nové SKX nepostřehl, akorát Pětky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...