Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Já čekám na limitku mm300, s vintage nologo korunkou, speciální lakovanou limitovanou lunetou a insert lumi bodem! Bude se to jmenovat SBFCX001 a ten den vejde do dějin, jako den, kdy se kruh uzavřel.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guma k nim prostě sedí, ale muset to furt cpát jen na ni je taky na pytel. U SLA017 to s tahem nějak šlo (i když to asi nebylo ani bůhvíjak promyšlený, ani bůhvíjak vydařený). U sběratelskejch limitek ať si to dělají, i když tuhle novou by to kromě odebrání zlata mohlo ještě o něco víc odlišit (a lidi se SLA025 by si mohli případně tah aspoň dokoupit).

 

Něco na způsob tahu k MM200 bych si k nim prostě představit doved.

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já čekám na limitku mm300, s vintage nologo korunkou, speciální lakovanou limitovanou lunetou a insert lumi bodem! Bude se to jmenovat SBFCX001 a ten den vejde do dějin, jako den, kdy se kruh uzavřel.

 

Ja bych se spokojil s obyčejnou plechovou vložkou lunety, která by byla dostupná za rozumný peníze. Nic víc bych snad ani nepotřeboval. Ale to se nestane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guma k nim prostě sedí, ..

 

Něco na způsob tahu k MM200 bych si k nim prostě představit doved.

 

Ano, guma k nim sedí. Ke zlatým rozhodně.

Stříbrným provedením to ale posunuli někam dál.

Přesně to sem měl na mysli, jako na SPB077. Já tu sříbrnou verzi chápu jako jakože čelem k masám, hlavně na ruku a ne do sbírky. A jen na gumě je to dost naprd. A ten tah nevidím jako neřešitelný problém i když je to 19mm. Se podívej na sumo. Taková placka a je tam 20.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mas na mysli nejaky konkretni tah? At na to cumim jak chci, tak si je na zadnem tahu nedokazu predstavit. Ta guma k nim proste sedi...

 

Já ano.

Vintage look dostal na prdel tím silikonem k pouzdru. Pak teda jednouduchý oyster ve stylu mm200 už nevidím jako problém.

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Andy, jen ještě pro doplnění .

Když vydali SBDX003 tak byly taky jen na gumě. Marinemaster SBDX001 se tenkrát ještě neprodával.

Myslím se taky určitě debatovalo jaký že by byl ten tah eklhaft, kdyby byl. Že by se tam, jistojistě nehodil. :)

Pak bum, vyběhli stříbrňáci na tahu a bylo to.

Pouzdra SLA/SBDX mají stejnou DNA, téměř stejný profil, ve stejné výšce vrtané díry, tak nerozumím v čem by měl být problém. 

Ale to si jen sám sobě snážím vysvětlit proč tak hned po sobě vydali stejné hodinky.

Hold, nová doba.

 

post-10317-0-13453500-1581450916_thumb.jpg

Upraveno uživatelem kamilb
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja to nemyslel nijak negativne, taky preferuju tah pokud to jde. Jen jsem asi moc zvyklej u techto hodinek na gumu, tak jsem si zadny tah predstavit nedolazal. That?s all.

 

Kdyz uz jsme u tech predstav, tak spona toho tahu by mohla mit nejakou super mikroregulaci bez nutnosti sundavat hodinky, ale zaroven, aby to nevypadalo jak od Cinana z aliexpresu. To by bylo krasny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kašle na to kde kdo.

Nějaký eko frikulín spočítá, že když ušetříš dolar na jedněch hodinkách, tak na celé produkci je to milion.

A nenapadne je, že si kazí prodeje i jméno a že ten dolar by si každý rád připlatil. Konkurenti se drží v klinči

a ve snaze se cenově podběhnout snižují kvalitu a doplácejí na to všichni.

Casio Edifice taky před lety mívalo plné koncovky tahu, a už je to všechno plech.

Ale zjistil jsem, že silikonový tah s překlápěčkou na toolech snesu, v zimě nestudí ;o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...