Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, EpsteinBarr napsal:

Ked pominieme nejake tie okolnosti... Kupil by si ich?

No, přemejšlím o nich. Původní je mi líto otloukat, stejně tak většinu mých kousků, které jsou dávno discontinued. Tak si říkám, že by tady konečně mohl bejt potenciál na denní nošení (nebo u prospex 62mas), koneckonců myšlenkou je to blízko původním Willardům - spolehlivá masovka s pěkným designem a za relativně ok peníze.


Teda za předpokladu, že z toho neudělají pohádku o tisíc a jednom modelu jako z Želv. Tam jsem měl původně stejnej pocit, 3 modely koupil dokonce nové na krámě, ale dneska už nemám nic, protože se mi těmi neustálými novinkami tak nějak znechutily...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne. Kto by to v tej rýchlosti stíhal aktualizovať. Inak Seiko plánuje svoje lacnejšie modely (pod 2000 USD) predávať balené v rambutane, niečo ako Kinder vajíčka. Človek si kúpi kilo rambutanu a na náhodu tam budú rôzne farby hodiniek. Čo sa nebude páčiť, s tým sa deti pohrajú a šup do koša.

 

Seiko Rambutan

Seiko Rambutan

 

Upraveno uživatelem McStinger
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak oni aj GS uz nenapadne porastli na cene.. budte trpezlivi, ved ono to pride, no. Jedneho dna to vsetko do seba pekne zapadne jak ked doma v pivnici skladas urychlovac castic. Zo zaciatku to nedava ziadny zmysel, manzelka kruti hlavou, kamarati sa od teba distancuju, ale raz... raz.. dotiahnes posledny srobik a povies si voala pico

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád přemýšlím, kde bude slabina těhlech potápek.

Design dobrý, strojovna OK, rozměr taky dobrý, cena se dá přežít. Už jen doufám, aby nebyly moc vysoké a dostaly použitelnou sponu.

https://www.hodinkee.com/articles/seiko-prospex-spb143-spb145-spb147-and-spb149-introducing?fbclid=IwAR2sP2k8wNOrzq8eNEvDU3rsC_3E2ATuxvtZbHNzXsdaMp5yj6_D6nsDeas

 

Seiko-spb-2020-spb14x-herojpg.jpg?ixlib=rails-1.1.0&fm=jpg&q=55&auto=format&usm=12&fit=crop&ch=Width%2CDPR%2CSave-Data&alt=

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...