Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, bandicoot napsal:

Myslivecký. Jehličí je pěkný. Na korunku a místo ixka parohy Siky a bude to úplná limitka časopisu Myslivost.

Rezerva chodu by mohla byť v tvare ploskačky s Becherom. Inak by s rezervou chodu niečo mohli urobiť, je to také jednotvárne skrz modely.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jestli už to tu bylo, ale na českých e-shopech už jsou ceny 62mas i 6105 reedice.

 

SPB153J1 - 31.590,-

SPB151J1 - 36.999,-

 

SPB147J1 - 28.792,-

SPB143J1 - 34.390,-

SPB149J1 - 36.990,-

 

Pořád jsem tajně doufal, že to bude v cenové relaci nových Sumo... Škoda, no :) Ale nemít toho až moc, tak ty SPB143 jako OWG hodinky proč ne...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, bandicoot napsal:

Jsem si říkal "Je ti 45, tak jako těm tuňákům. Konzervu jsi neměl..." pak jsem koukl na cenu 4500,- USD a kurz ČNB 25Kč, to je dost.

Ale i na těch dvou živých fotkách na instáči jsou parádní.

lacne teda nie su, no.. ale to uz je viac menej novy standard znacky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, bandicoot napsal:

Jsem si říkal "Je ti 45, tak jako těm tuňákům. Konzervu jsi neměl..." pak jsem koukl na cenu 4500,- USD a kurz ČNB 25Kč, to je dost.

Ale i na těch dvou živých fotkách na instáči jsou parádní.

Už to mám u Seika veľmi dlho, že keď sa mi niečo páči, je to cenovo v hladine, kde mi to už za to nestojí. A môžu tie tuniaky byť aj limitka k tisícemu výročiu, je mi to fuk. Predpokladám, že z 1100 ks limitky bude vďaka dvojitému značeniu 2200 ks.

před 7 hodinami, Chronoagit napsal:

Jo, sorry, myslím na Save the ocean a vybavily se mi ty první s velrybou. Mám na mysli samozřejmě rejnoka-mantu :)

Tu je to samý prírodoznalec, pozerám. Veľryby, manty, ešte kapor tu nebol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...