Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 2 hodinami, McStinger napsal:

Zajtra kľudne môžeš tvrdiť, že si ich už včera:

a) chválil
b) kritizoval

c) ignoroval, Seiko přece posledních pár let tolik nesleduju a neplánuju si od nich nic kupovat :)

před 8 minutami, AndyAaron napsal:

Hosi, co s tema korunkama delate, ze mate furt strach o strzeni zavitu?

Normální OCD. Prostě ti to nedá a zkoušíš to, dokud to neserveš. U hodinek bez tubusu za to pak ATOM vyplácí ještě nějakou prémii. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 minutami, AndyAaron napsal:

Hosi, co s tema korunkama delate, ze mate furt strach o strzeni zavitu?

To sú stratené existencie, ktoré netušia, že korunkou sa najprv točí v protismere, kým sa nenaďabí na začiatok závitu.

K tomu by ešte chceli pridať diskusiu o strhnutom bajonete :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, hlavní rozpor tkví v tom, že jsem suchozemec a nepotřebuju takovou vodotěsnost.
Ale takhle hezké hodinky se dělají jen se závitem.
A pokud je u něčeho nízká pravděpodobnost,
tak ten jeden z deseti tisíc, kterému se to stane, budu zichr já....

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa nepacia tie hranate prechody puzdra do noziciek. No ale ja som stara skatula, ktora nerozumie modernym veciam. Tiez ta protilahla oranzovo volajaka by ma asi casom presla (dost rychlo). No a posledna vec, zase moj vysostny problem, ja tie zrezane rucky proste nedavam. 
Stare cierne automaty mam a som teda kua rad, ze ich mam. Stare biele su super, ako automaty, tak aj quartz. A 100x som olutoval, ze som ich (biele) tu na fore nevzal od kolegu. Ohladom korunky, na pive sme s Huhudom porovnavali automat s quartz a rozdiel bol dost znacny. Ved aj ano, baterky clovek nastavuje tak raz za desatrocie, tak si uz da tu namahu s malou korunkou. Keby boli tie stare bez datumu, bolo by to absolutne dokonale.

Foto nedam, bo tie moje su v laznich, kedze hodinky pouzivam ako laznik (slovacisko rozumie).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, sashator napsal:

Jak se mi většinou ty asijský limitky líbí, tak tohle mi přijde dost o ničem. A hlavně, že k nim dávaj stan

Já se nedivím, radši na pláži zalézt do stanu než aby mě někdo viděl s tímhle na ruce. Zlatá luneta na oceli vypadá fakt jako pěst na oko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...