Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 17 minutami, Dantechno napsal:

Americký. Datumovka v barvě a nemají X


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ještě je tam rozdíl lepším strojku (6R15 vs. 6R35) a caseback.

 

Patprom: Ty SPB089 snad vůbec nepadly na ceně. Spíš naopak chodí dnes za nějakých 1000 €. Samozřejmě žáleží na stavu. Je fakt, že ve své době stály "jen" 600 USD.

caseback.png

Upraveno uživatelem Ace84
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, sashator napsal:

Měl jsem jich pár v ruce a vnitřní luneta seděla. Jde o to, že tam není usazená nafest, má určitou vůli, která to může mírně zkreslovat. Když si s tim člověk pohraje, tak sedí

Podle mě byl problém (aspoň u těch starších), že byly křivě natištěné ty světové strany, tzn. že když jsi lícoval 3 světové strany s indexem (3,9,12), tak ta 4. světová strana byla mimo index (6).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, miro_mt napsal:

Pre tych, co pisali o tom, ze je to nakrivo.

Prosim, kde je to nakrivo ? :) vsak podla tejto foto je vsetko OK a indexy su od vnutornej lunety odsadene rovnako

 No tak zrovna podle téhle fotky je každej úplně jinde :D se podívej třeba jen na 330, 30 a 60 jak jsou každý jinak daleko. 

Ale jak říká Sashator, může to být fotkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, VojtaB napsal:

 No tak zrovna podle téhle fotky je každej úplně jinde :D se podívej třeba jen na 330, 30 a 60 jak jsou každý jinak daleko. 

Ale jak říká Sashator, může to být fotkou...

Tohle fakt může být fotkou. To poznáš až při osobní prohlídce. Připouštím, že souzeno jen podle fotky jsou mezi odchylkami rozdíly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně to přijde pouhým okem právě taky úplně v pohodě. Na druhou stranu mám v poslední době pocit, že budu brzy potřebovat brýle, tak nevím 🙂 

Ještě nabídnu jednu na denním světle. Bohužel, pravou barvu ciferníku dokáže zachytit asi jen promo fotka...

 

IMG_1528.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvoubarevné lunety a celkové vizuální oživování paradoxně znamená, že zevšedněly - myšleno v kontextu té dnešní barevné hravosti nebo barevného průjmu (to je podle vkusu), které  opanovaly úplně všecko. Větší šanci bych dával těm bílým.

Mám o ně ale trochu strach: Udrží si status velmistra křivosti? Index u 6 je legenda. Ale jak tak tak koukám na ty bílé, tak snad není důvod k obavám :) (jasně, že je to podle těchhle obrázků věštění).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...