Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

Zlutocerne hodinky, zelena guma...aspon ze ten armovak je jak ma byt 👍 Na cernem tahu by se mi docela libily. 
Ja teda v dnesni dobe nechci byt nekorektni, ale oni tema sikmyma ocima fakt musi videt jinak, to jinak neni mozny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, AndyAaron napsal:

Barevna kombinace pro McStingera.
Btw ty reference modelu, je v tom nejakej vyznam, nebo to je taky nahodnej generator jako u barev a kombinaci pouzdrr, cifru a rucek?

No to Ti pekne ďakujem. Som už starý chuj a zrak nemám z najlepších, ale farby ešte vnímam. Aj tú gumu v sračkovej zelenej, čo im zostala z nejakej street série. Tá by mi vždy pripomenula hruškovú brigádu v treťom ročníku strednej školy. Fakt sme zjedli veľa hrušiek. Tá stará traktorová pneumatika na okraji sadu by vedela rozprávať. Áno, tá zo zadného kolesa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 11. 2020 v 15:53, instant napsal:

ja som sa pristihol pri tom ako si obzeram tie zdemokratizovane willardovky  

Já jsem se tuhle přistihl při prohlížení první generace MM200, ve slabé chvilce jsem si na vteřinku platonicky zazdemokratizoval a jeb ho, jsou doma. To je hned :)

Ještě k MM200 2.0:  Fakt to jsou povedený mid-range Seika (hlavně ty nemodrý). Skoro bych ale řek, že jim ujela ruka: Pouzdro, co všichni chtějí, ručičky, co všichni chtějí a dokonce semafor s červeným detailem, který - jestli se nepletu - byl aspoň u moderního Seika vyhrazený jen chuťovkám/limitkám.

Abych nezapomněl:  šipka u MM200 1.0 je stejně kriminálně podceňovaná :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to Ti pekne ďakujem. Som už starý chuj a zrak nemám z najlepších, ale farby ešte vnímam. Aj tú gumu v sračkovej zelenej, čo im zostala z nejakej street série. Tá by mi vždy pripomenula hruškovú brigádu v treťom ročníku strednej školy. Fakt sme zjedli veľa hrušiek. Tá stará traktorová pneumatika na okraji sadu by vedela rozprávať. Áno, tá zo zadného kolesa.

Kurnik te zelene gumy jsem si pred tim nevsiml, to je dobrej nesmysl. Podporuje to tu teorii o nahodnem vyberu barev a soucastek :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2020 v 8:55, AndyAaron napsal:


Kurnik te zelene gumy jsem si pred tim nevsiml, to je dobrej nesmysl. Podporuje to tu teorii o nahodnem vyberu barev a soucastek :)

Spíš bych se přikláněj k teorii, že to plácaj z toho, co jim zbylo na skladu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 11. 2020 v 8:55, AndyAaron napsal:


Kurnik te zelene gumy jsem si pred tim nevsiml, to je dobrej nesmysl. Podporuje to tu teorii o nahodnem vyberu barev a soucastek :)

Však to designera nevidělo ani z rychlíku. To projde náhodným generátorem a jeb ho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...