Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 12 hodinami, VojtaB napsal:

Náhodou, já bejt fanda Naruta, tak už je kupuju... Vlastně jsem se s hrůzou přistihl, že dost přemejšlím o Street Fighter V, protože zrovna toho jsem se nahrál docela dost :D Kdyby mi nebylo blbý dávat tolik za Seiko 5, už je dávno mám :))

Jo, dávat 13k za pětky...to je už sakra úlet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@bandicoot  Vyloženě blbě možná nic, při minimu referencí, ve kterých se zatím objevil, je zatím těžké dělat nějaké obecné závěry.

Trocha kontextu i nějaké srovnávací fotky ohledně 4L25/4L75/6L35/A10:

https://musingsofawatchaddict.wordpress.com/2018/03/31/the-new-seiko-6l35-caliber-introduced-in-the-presage-sje073j1-sara015-or-is-it/

Upraveno uživatelem dr.sphinx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je jedna rovina, ale to bych asi překous.

Samozřejmě i malý modifikace strojku můžou mít velkej pozitivní efekt, ale spojitost s A10 moc důvěru nevzbuzuje, že.

Ale jak říkám, tím, jak to dávaj do minima hodinek (navíc zpravidla ukrutně drahejch), vlastně nikdo moc neví.

@xbraj19 : jo to asi jo. Je to podle tebe úplně stejný jako u těch všech nóbl diver reedic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@dr.sphinx myslím že to je stejná technologie. Vypadá to trochu jak leptané, což dělali v 60. letech na některé modely (třeba ty monopushery) a na většině nejde po těch letech skoro nic vidět (i bez leštění).

Nikde jsem neviděl, jaký mají mít průměr. V článku uvádím "slightly larger" než původních 38mm, což v pojetí Seiko může znamena cokoliv.

Upraveno uživatelem xbraj19
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proběhla, dával jsem to sem už když vyšla a následně je pak později i zkoušel a psal nějaké dojmy / srovnával s obdobnými modely zde:

Hned příspěvek pod tím jsem dával i foto na ruce. Neviděl jsem akorát modrou a zelenou verzi, bo ty v té době ještě nebyly, ale i na ně se chystám, respektive hlavně na modré, protože buď koupím právě modré, nebo bílé. Zelené budou v reálu asi úplně nej ze všech, jenže zelenou já nechci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty Sharp Edged mají v Koscomu asi všechny. Dneska jsem tam zas po “dlouhé” době zašel na čumendu. No moc mě popravdě nezaujaly. Taky jsem si nechal vyndat modrý Alpinisty bez compas bezel a taky jsem byl zklamanej. Textura ciferníku s barevným gradientem skvělá, ale ještě bych potřeboval plastické indexy nebo aspoň pořádnou, tučnou vrstvu lumi. Asi jsem už nějakej vyhořelej :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...