Přejít na obsah

Nove modely Seiko 2014-18


People

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, Waya03 napsal:

Ty Sharp Edged mají v Koscomu asi všechny. Dneska jsem tam zas po “dlouhé” době zašel na čumendu. No moc mě popravdě nezaujaly. Taky jsem si nechal vyndat modrý Alpinisty bez compas bezel a taky jsem byl zklamanej. Textura ciferníku s barevným gradientem skvělá, ale ještě bych potřeboval plastické indexy nebo aspoň pořádnou, tučnou vrstvu lumi. Asi jsem už nějakej vyhořelej 😞

mě se teda hodně líbí limitka Tic Tac SZSB006

Seiko-SZSB006-TicTAC-Watch-Review-6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Co to tentokrát vymysleli s tím pidiindexem vedle datumky zakouslým do supnice... :D 

Se vsadím, že v Seiku mají, místo odd. Výstupní kontroly, odd. Kurvítka. Tam, jakmile hodinky projdou celým procesem, vždycky vymyslí dodatečně nějakou hovadinu aby měly hodinky drajv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ti pomůžu od bolesti... zlatá éra Seiko padla v období modelů SBDX001, Darth/Emperor tuna... od té doby se dostalo k moci odd. Kurvítka. Následující modely můžeš s klidnou duší tedy vytěsnit.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 39 minutami, Datel napsal:

@azeppelin proč to sem píšeš,

do teď jsem si té zvrácenosti nevšiml, a teď se klepu jak ratlík....

Tady je to fakt hrůza, já si toho všimnul u Tuna Ninja, ale tam je to relativně v pohodě, nezasahuje to do ty stupnice. Přitáhne to oko, ale ne takový direkt 🙂

Jinak,pane, klobouček za  tvůj komentář v tom "slavném" prodejním vlákně (Rlx). Mluvil jsi mi z duše 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, DavidLC napsal:

Tady je to fakt hrůza, já si toho všimnul u Tuna Ninja, ale tam je to relativně v pohodě, nezasahuje to do ty stupnice. Přitáhne to oko, ale ne takový direkt 🙂

Jinak,pane, klobouček za  tvůj komentář v tom "slavném" prodejním vlákně (Rlx). Mluvil jsi mi z duše 😉

Tak dík ;o)
Jojo, takové zážitky jako tady jen tak po světě nenasbíráš - "Zločin a trest"- spolu chyceni, spolu oběšeni 

A s tím designem, zrovna jsem to pravidlo zmiňoval u pětek - "každá změna je k horšímu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, Datel napsal:

Tak dík ;o)
Jojo, takové zážitky jako tady jen tak po světě nenasbíráš - "Zločin a trest"- spolu chyceni, spolu oběšeni 

A s tím designem, zrovna jsem to pravidlo zmiňoval u pětek - "každá změna je k horšímu"

Za mě ,naštěstí, každá ne, ale 8 z 10ti souhlasím, bohužel... A možná jsem jen laický optimista 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, McStinger napsal:

Ďakujem za potvrdenie. Trikrát som krúžil očami dookola po ciferníku, že či vidím dobre. Videl som dobre. Im už fakt hrabe úplne nadobro.

A přitom to musí stát strašné lidské práce, investic do změny procesu atd. atd. Doufám, že se dožiju restartu v přístupu Seika k vlastnímu produktovému portfoliu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...